Egyre több helyen bukkannak fel a náci önkényuralmi jelképekkel ellátott drogok.
2023 végén a hollandiai Kerkrade-ben a rendőrök megállítottak egy sofőrt, aki figyelmen kívül hagyott egy stoptáblát, és gyorsan észrevettek három dolgot. Először is, nem volt érvényes jogosítványa. Másodszorra, úgy tűnt, hogy be van tépve. Három:
az anyósülésen mellette egy hatalmas zacskó náci birodalmi sas formájú ecstasy tablettát találtak.
A tabletták mellett a rendőrök fél kiló füvet és 100 gramm kokaint is lefoglaltak. A letartóztatásról csak egy ír bulvárlap, a Sunday World számolt be, de a holland rendőrség a VICE-nak megerősítette a tényét.
Pedig nem elszigetelt esetről van szó. „Tegnap a Francia Pszichedelikus Társaság egyik tagja, ezt küldte nekünk” – írta a héten az X-en Dr. Zoë Dubus, a pszichotróp drogokra szakosodott kutató. A poszthoz csatolt egy fotót két szürke tablettáról, amelyek szintén náci sas alakúak voltak.
Dr. Dubus szerint a tabletták „Franciaországban kezdtek terjedni”, és „2024 eleje óta Svájcban, Izlandon és Hollandiában is kiszúrták őket”.
Az első náci szimbólummal ellátott drogot 2019-ben Svájcban találták, majd néhány évvel később egy horogkeresztes LSD-tabletta következett. De eddig, magyarázza Dr. Dubus, ez egy „korlátozott jelenség” volt. Ez azonban idén megváltozott.
„2024 elején több, náci sast és horogkeresztet ábrázoló tablettát találtak, ami a forgalom növekedésére utal”
– emlékeztet. „Ráadásul a tabletták mind különböző minőségűek és összetételűek voltak”. Az azonos kialakítású tabletták kémia összetételének eltérései szerinte azt bizonyítják, hogy több különböző gyártótól származnak. Nem tudja, hogy jelenleg mely csoportok gyártják őket, de megjegyzi, hogy az európai MDMA-gyártás továbbra is főként Hollandiában összpontosul.
Tavaly egy észak-perui kikötőben 58 kilogramm, Belgiumba szánt kokainszállítmányt tartóztattak fel.
A szállítmány minden egyes kokaintömbjét náci zászlóba csomagolták.
Luis Bolanos rendőr ezredes elmondta az újságíróknak, hogy a „náci kokain” értéke 3 millió dollár volt, és „Belgiumban, Hollandiában, Franciaországban és Spanyolországban terjesztették volna”. Nehéz megmondani, hogy a különleges dizájnt neonáci drogbandák rendelték-e, vagy olyan drogbandák, amelyek neonáciknak akartak eladni.
Ezt a cikket szerkesztőségünk a sábát beállta előtt készítette és előre időzítve jelent meg az oldalon.





Elég meseszerű…ilyen nagypályás méretben kábítószer kereskedelmet folytatók nem engedik meg azt a luxus-hülyeséget, hogy ekkora értéket képviselő szállítmányt olyanra bízzanak, aki 1/-nem rendelkezik jogosítvánnyal, 2/-maga is használ drugot.
Az egész hír nem más, mint a zsidók nácivonzódásának újabb gyöngyszeme, mikor ürügyet találhatnak az általuk fetisizált náci szimbólumok használatára.
Hulye vagy es meg reklamozod is.
Te meg egy lennél, a zsidók által felülreprezentált, dr Laura Schlesinger-féle pszichológusok közül, aki csiklóból vágja: ki hüje, ki nemhüje, csak az anyjával nem volt beszélő viszonyban 20 éven át, mielőtt az meghalt…ennyit a nagy szakmai tudású fajtádbeli lélekbúvárokról.
Üdv!
Én pedig azt is tudom rólad , hogy nemcsak hüje vagy , hanem egy nyálas nyilas aki már 44-ben a házmester lábtörlője volt , majd 45-ben egy évesen a legfiatalabb Hitler Jugend tag . Zajdán kiittad az összes miskafai pálinkát te hiperalkoholista Hitler sperma. Később egy óriás turul hátán repdestél Judapest felet . Az előbb leírtak mind hallhatóak lesznek a szombat esti Sass kabaréban .
Tata mondtam keszitsd be az esti gyogyszereket sanax es kavington…..talan ha rendszeresen szeded a hulyeseg kode is tovaszal….
Meg fogsz lepődni !
A Hatvannégy Vármegye Ifjúsági Mozgalom feljelentést tett a nyíltan kommunista Fáklya ellen, többek között önkényuralmi jelképek közszemlére tétele miatt. Mint írják , a feljelentés tiltott önkényuralmi jelkép használatára vonatkozó részét a rendőrség időközben elutasította, mivel a hatóság indoklása szerint politikai véleménynyilvánítás és eszmerendszerhez való tartozás kinyilvánítása céljából lehet használni önkényuralmi jelképeket.
https://magyarjelen.hu/hvim-a-rendorseg-nem-szankcionalja-a-bolsevik-jelkepek-hasznalatat/
.
https://uploads.disquscdn.com/images/e7ba338390cd44aa69e42efbe363bff7d040dd3c5c18f5535ac01d6ec2467295.jpg
.
Innentől a Tett és Védelem alapítvány munkája is sokkal kevesebb lesz …
Ok es? Hogy jon ez ide? Mindemellet jogos a feldobosdi……
Rendben es? Jol teszik, nem kell horogkereszt-sarlo kalapacs-pale…geci zaszlo!
Izraeli sem ?
Hogy ne legyen kettős mérce …
az izraeli zaszlo nem teroristakat takar egy nemletezo orszagban!!!
Erről erősen megoszlanak a vélemények …
Már a drogok is nácik … :((
Már a teknőc Ernő barátunk is benácult https://images.app.goo.gl/dzdT6pXqUmigMpei6
Lehet , hogy a képen látható szegény kutyus is el merte ugatni az igazat a zsidókról ezért megkapta a stigmát mint mi itten a fórumon https://images.app.goo.gl/gDZ6GTtFm1dd5Skm7