Iszmail Haníje szerint „Allahtól kapott ajándék” fiainak és unokáinak „mártírhalála”.
Az izraeli légierő csapása a Gázai övezet északi partvidékén lévő al-Shati táborban megölte Iszmail Haníje Hamász-vezető hat rokonát – erősítette meg szerda este az IDF.
„A légierő egyik repülőgépe a katonai hírszerzési igazgatóság és a Sin Bét hírszerzési útmutatásai alapján támadta meg a Hamász terrorszervezet három ügynökét, akik a Gázai övezet központjában terrortevékenységet akartak végrehajtani” – közölte az izraeli hadsereg.
Hazem, Ameer és Mohammed Haníje mindannyian a Hamász tagjai voltak.
A szerdai csapás a Hamászhoz kötődő Shehab hírügynökség szerint Haníje három unokáját is megölte.
A dohai terrorvezér megerősítette halálukat, és a katari Al-Dzsazíra televíziónak azt mondta:
„Köszönöm Istennek ezt a megtiszteltetést, amelyet három fiam és néhány unokám mártírhalálával ajándékozott nekünk”.





Dióhéjban…
Mondhatni mogyoróhéjban
https://uploads.disquscdn.com/images/f4b4be5fbda902dce5b6e1a769dcc46fc234a02d62c49cd36ccbac7147a94d1f.png
Felhívást tett közzé az ördög lerobbant ügyvédjének kedves felesége
https://uploads.disquscdn.com/images/15901440fa13925cee3946f948271f653c8d6f2da506df0018e5ed1dfd0d047c.png
De az ördög lerobbant ügyvédje sem hagyja magát. https://uploads.disquscdn.com/images/752a1572c3df375d5b0946f6a2f882e82072e7838f61c43215b764469d7446c8.png
Ha ilyen ajándék, ő miért nem igyekszik részesülni benne?
„a Gázai övezet központjában terrortevékenységet akartak végrehajtani” Talán arabokat akartak gyilkolni? Ha a betolakodókat akkor az nem terrorizmus. „Unokákat” ölni inkább az.
Akkor az eddig anyagi jólétben élő fiúk most hirtelen felcsapnak terroristának.
A gyerekeikkel együtt !
Egészen hihető a sztori.
Azért nem ártott volna valami jobbat kitalálni az ószövetségi stílusú bosszúhoz !
Izrael most a követségi épületek után a politikusok családtagjait is célponttá tette.
Legitim célponttá …