Az Izraeli Biztonsági Ügynökség meghiúsított egy tervet, amelynek célja Itamar Ben-Gvir nemzetbiztonsági miniszter megölése volt egy rakétagránát (RPG) segítségével – közölte csütörtökön a Sin Bét.
Az akció keretében hét arab-izraelit és négy ciszjordániai arabot tartóztattak le. A nyomozásban az Izraeli Védelmi Erők és az izraeli rendőrség is részt vett.
A Sin Bét szerint a terrorsejt támadást tervezett a Ben-Gurion repülőtér, a jeruzsálemi Givat Ram negyedben lévő kormányzati komplexum, az Izraeli Védelmi Erők bázisai és más érzékeny helyszínek, valamint Kirjat Arba város ellen is. A gyanúsítottak emellett izraeli katonák elrablását is tervezték.
„Ennek keretében még a nemzetbiztonsági miniszter, Itamar Ben-Gvir meggyilkolására is volt szándék, mégpedig úgy, hogy a támadás végrehajtásához szereztek egy RPG rakétát”
– közölték.
Ben-Gvir az ellene irányuló meghiúsult merényletre reagálva köszönetet mondott a biztonsági szolgálatoknak, és kijelentette, hogy ez nem akadályozza meg munkáját nemzetbiztonsági miniszterként.
„Üzenem azoknak a terroristáknak: Természetesen nem riadok vissza, épp ellenkezőleg. Továbbra is határozott politikát fogok folytatni az izraeli rendőrség élén a terrorizmus, annak segítői és támogatói elleni harcban, és a börtönszolgálatottal, hogy a terroristákkal úgy bánjanak, ahogyan azt megérdemlik” – jelentette ki Ben-Gvir.
A terrorsejt azt tervezte, hogy a Negevben lévő Rahatban vagy Ciszjordániában bérelnek egy földalatti helységgel rendelkező üzemet, ahol fegyvereket gyártanának és a támadásokra képeznék ki őket.
Azon is dolgoztak, hogy kapcsolatot teremtsenek a Hamász terroristáival Gázában, hogy finanszírozást és utasításokat kapjanak. A gyanúsítottak közül legalább az egyik férfi valóban kapcsolatba lépett egy Hamász-ügynökkel, aki pénzt ajánlott fel a támadásokért.






БУДЬТЕ ГОТОВЫ, ВСЕГДА ГОТОВЫ!
אתה מפגר מתומתם .אתר יחודי רושם ברוסית .
I don’t know, if you understood, what I have wrote in Russian, but I don’t understand Hebrew.
If you write in English, Hungarian,or Russian,doesn’t matter.
Only spread your antisemitism , and stupidity- without knowing
either the Jewish people,its
history,or Israel,or the Middle East.
Nagykepu senki.
A legtobb izraeli legalabb- minimum ket nyelvet,de sokszor tobbet- ert.
שחצן אידיאוט- אל תעשה רושם עלינו.😏
Tudod, az iskolai orosz tanulmányokból földerengő LÉGY KÉSZ, MINDIG KÉSZ! jelmondat nagyon ideillőnek tűnt, és nélkülözött bármiféle – zsidókra jellemző – nagyképűséget. És a nagyképűség vádja, már azért is abszurd, mivel a zsidók többsége többnyelvű, rengetegen alijáztak Oroszországból, tehát nyelvi nehézség kizárt. Az antiszemita JollyJokert ideje fölváltanotok valami kóserebbel, ez ugyanis unalmas / elcsépelt.
Tudod, az iskolai orosz tanulmányokból földerengő LÉGY KÉSZ, MINDIG KÉSZ! jelmondat nagyon ideillőnek tűnt, és nélkülözött bármiféle – zsidókra jellemző – nagyképűséget. És a nagyképűség vádja, már azért is abszurd, mivel a zsidók többsége többnyelvű, rengetegen alijáztak Oroszországból, tehát nyelvi nehézség kizárt. Az antiszemita JollyJokert ideje fölváltanotok valami kóserebbel, ez ugyanis unalmas / elcsépelt.
Addig amig on es baratai
allandoan zsido es Izrael ellenes ” szolamokat” irnak,
bizony antiszemitizmusrol van szo.
Jellemzo, hogy a 7/ 10- i
izraeli civilek,gyermekek,oregek,csecsemok elleni – fogsagba vives, eroszak,gyilkolas utan- a ” liberalis” vilag- talan ket napig- sajnalt bennunket- mert a halott es az aldozat zsidok- „jo zsidok”.
Amikor- jogosan- mint minden megtamadott nep-
visszautunk,- egyszerre –
” nepirto gyilkossa” valunk
a ” halado liberalisok” szamara.
Erdekes,hogy ebben az ujsagban,vagy mashol nem
szolaltatjak meg ( remelem,nem felnek) a futballistakat,betegapolokat, es masokat,akik evekig kozottunk eltek es dolgoztak, es elso kezbol tudjak, kik az agresszorok.
Utoljára a középiskolában, a Nagy Francia Forradalomról tanulva éreztem szimpátiát a liberalizmus iránt. Amit ma ezen a néven árulnak, kevés köze van hozzá. Maga egy kedves embernek tűnik, akivel semmi bajom. A legjobbakat kívánom!
Javitas- termesztesen 1923 oktober 7- rol irtam,forditva- mint a heberben.
Addig amig on es baratai
allandoan zsido es Izrael ellenes ” szolamokat” irnak,
bizony antiszemitizmusrol van szo.
Jellemzo, hogy a 7/ 10- i
izraeli civilek,gyermekek,oregek,csecsemok elleni – fogsagba vives, eroszak,gyilkolas utan- a ” liberalis” vilag- talan ket napig- sajnalt bennunket- mert a halott es az aldozat zsidok- „jo zsidok”.
Amikor- jogosan- mint minden megtamadott nep-
visszautunk,- egyszerre –
” nepirto gyilkossa” valunk
a ” halado liberalisok” szamara.
Erdekes,hogy ebben az ujsagban,vagy mashol nem
szolaltatjak meg ( remelem,nem felnek) a futballistakat,betegapolokat, es masokat,akik evekig kozottunk eltek es dolgoztak, es elso kezbol tudjak, kik az agresszorok.
Nem a zsidók nagyképűek, hanem te vagy egy elképesztően buta és rendkivűl rosszindulatú – ráadásul súlyos kisebbrendűségi komplexusban szenvedő – antiszemita seggfej.
Egy kis malter, egy kis mész.
Igorkánál nincs sok ész.
Ráadásul még attól is okosabbnak próbálod magad beállitani, mint amilyen buta valójában vagy, tekintve, hogy a gugli forditó neked is a barátod 😎
Egy
zsák korom világítana,melletted a kibucban.Arra ügyelj zsidó némber, a sertésszalonna mrg ne avasodjon, mert elhajtanak fajtársaid
És még egy jótanács- ne tartsd túl magasra a buksid, mert fárasztó és az eső is belefolyik az orrodba.
Tapasztald ki a buksid tartását.
Vedd kibucosra a figurát!
Mucika, nálad biztos, hogy soha sem avasodik meg a sertés-szalonna, már csak azért sem mert neked nem futja rá a kis nyilas-házmesteres nyögdijjadból.
Ezzel szemben viszont nálam a sertés-szalonna már csak azért sem avasodik meg, mert olyakor veszek – és mindig frisset – amikor éppen úri szeszélyem megóhajtja. Példának okáért, ha rakott krumplit csinálok:
https://uploads.disquscdn.com/images/f9d88c9344bcb3c6d3de69aa52e6dfa6208234e469e877175c58e83975b24cfc.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/1ffbc374f8271404448fcaf15b7f6e9aff4bebb3977fd2f93ec68732b7af364d.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/0e0f83ae5b6a9dfa81663171142580304c7c0761095dbba157a43032eacefff5.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/cc4449c2ca7750b8d2eaf2ce09c5b555daa6e4d8ace3fa2dbb4d09a972371e22.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/fd68e81bd79f47d3bc6a5d154d246b8279b16016504202c5ea579ee53e776b15.jpg
Vedd kurucosra a figurát, Mucika:
https://uploads.disquscdn.com/images/273e469bcb48ca8639c3c5089a96309261032e424a9217c772d21d2de4d32d2d.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/4cd8e14ec68d3fd0806eeaa9073dbcbe251b2ff129e37d7915c08b7e529c23dc.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/80ce03fdafdc693a779d2f2e112b77494282f955d0e803a1ddbfdc2117e25dd8.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/0341ea62839cbc8924a675a9ddc9d5616e7d3cbf1271e2a4a3de92fbb2dccb02.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/2b0dd64891ed71ec95f065d3108218dd38e5aa32f463bea6baf1d6b9da3b14be.jpg
Kár a pénzért, már ne vegyél tartós tejet.
Kinyírlak, te büdös görény!
Egy
zsák korom világítana,melletted a kibucban.Arra ügyelj zsidó némber, a sertésszalonna mrg ne avasodjon, mert elhajtanak fajtársaid
És még egy jótanács- ne tartsd túl magasra a buksid, mert fárasztó és az eső is belefolyik az orrodba.
Tapasztald ki a buksid tartását.
Vedd kibucosra a figurát!
Mivel ezen az oldalon , leginkabb magyarul irunk, esetleg angolul gondolom ok , viszont semikepp sem arabul oroszul stb azert irtam heberul mert nem tiszteled ezt .
a futóbolond fasiszta Ben-Gvirért finoman szólva sem lenne kár