Said Thamardar Mutlak néhány napja Dél-Iránban vesztette életét – derül ki egy iráni disszidenscsoport szombat este közzétett jelentéséből.
Az Iszlám Forradalmi Gárda mérnökét, Szaid Thamardar Mutlakra a Nemzeti Iráni Kongresszus által megosztott állítólagos gyászjelentésben mártírként hivatkoztak.
Mutlakot úgy tűnik, hogy Sirázban gyilkolták meg. A jelentés szerint az iráni hatóságok eredetileg nem akarták, hogy a halálhír nyilvánosságra kerüljön, és Mutlak családját is megfenyegették, hogy ne osszák meg a hírt.
„Tudományos teljesítményünk hőseinek gyáva meggyilkolása nem segítette a kulisszák mögött álló terroristákat céljaik elérésében”
– írta szombat este az iráni külügyminisztérium szóvivője, Nasszer Kanáni az interneten, bár nem volt világos, hogy konkrét merényletekre reagált-e, vagy a JCPOA nukleáris megállapodásról folyó tárgyalásokra tett megjegyzést.
„Irán békés nukleáris ipara [Dariusz] Rezaeinezsádnak és társainak köszönheti virágzását”
– tette hozzá.
„Vérüket és tudományos eredményeiket megóvjuk”.
Rezaeinezsád vezető iráni atomtudóst 2011 júliusában fegyveresek lőtték agyon Teheránban.
Szombaton az iráni állami tulajdonú Tasnim News arról számolt be, hogy egy Iránban működő izraeli kémhálózatot fogott el a Forradalmi Gárda hírszerzése.
A hálózat, amely állítólag közvetlen kapcsolatban állt a Moszaddal, a jelentés szerint „példátlan szabotázsakciók és terrorista műveletek” végrehajtását tervezte Iránban.
Iránban rendszeresen jelennek meg hasonló, egy-egy Moszad kémhálózat „lebukásáról” szóló hírek, sokszor közvetlen azt követően, hogy az iráni rezsim valamelyik tagja életét veszti egy merényletben.





Rossz nyelvek szerint Iránnak már rég van (nem saját gyártmányú) atomfegyvere, még tán az ifjabb Bush is elkottyantotta annak idején…
Nyilván ez a merénylet is egy jogos és arányos válasz volt arra, hogy perzsa állami terroristák újabb izraeli rakétatudóst gyilkoltak meg (?)… Szemet szemért, fogat fogért…
Csak szólok, hogy Irán és Izrael állama között nincs békeszerződés. Továbbá Irán évek óta nyíltan mondja, hogy célja Izrael elpusztítása.
Továbbá néhány éve már a Szír-Izraeli határ mellett iráni és iráni támogatású csapatok vannak és hajtanak végre katonai akciókat, mint pl. drónok, rakéták lövése izraeli célpontokra.
A Hezbollahot is Irán fegyverezte fel..
Gondolom szerinted mindenre az arányos izraeli válasz az lenne, ha szépen karba tett kézzel hagynák magukat lemészárolni…
Ez aztán tetszene a föld antiszemitának!
Az elpusztítás alapesetben a „cionista rezsimre” vonatkozott, a térképről való letörlés pedig a terület újrafelosztására, tekintettel a palesztin államra…
Iránban 15 ezres zsidó kisebbség él, a többé-kevésbé asszimiláltak száma ennek sokszorosa… Pl. Ahmadinezsád is zsidó származású… Ajvé…
Ha valamely perzsa vagy zsidóperzsa politikus félreérthetetlenül Izrael tényleges megsemmisítését hangoztatná, avval elárulná ügynök voltát, vagy félkegyelműségét… Bár önmagában az ökölrázás is gyanús, és tapasztalhatóan kontraproduktív…
Ez a kulonbseg a TV fotel ” harcosai” es a kuruc.infos antiszemita ” hirmondoi” kozott, akik a zsidok es Izrael ” lejaratasara” vannak beallitva.
Ez a valosag.
Perzsa zsidok- akiket SZEMELYESEN ismerek.
1) Volt kolleganom, akinek 2 batyja Iranban maradt ozvegy, idos anyjukkal.
Egyik nap- munkaba menet, gyasz hirdetest lattam a kapun.
Kolleganom batyja,akit verbefagyva ” talaltak” Teheran utcajan.
Mi volt a ” bune”? Az hogy – mernok volt? Az hogy zsido volt? Esetleg mindketto?
2) Boldogult anyammal volt a korhazban egy perzsa szarmazasu zsido asszony.
Tole hallottam huga tortenetet. Meg joval- ferje eszmelese elott- megertette, kik az ayatollak- Ahmedinazsad orokosei.
Egyedul, ferje nelkul, felpakolt szonyegeket ” eladasra” es gyermekeit es magat mentve-
Torokorszagon at- Izraelbe menekult.
3) Betty Mahmoody- ” Lanyom nelkul soha” -sajat eleterol irt konyveben- beszamol az ayatollak ” paradicsoma” rol, a nok ” jogai” rol , es lanya – nehez es bonyolult uton valo megmenteserol a ra varhato ” jovo” elol.
4) Kozottunk elnek Mashad- bol szarmazo zsidok, akik ” beolvadtak” az iszlamba, de lelkukben- orokke a zsido nep fiai maradtak.
Tobb evtizede mar, hogy Mekkaba utazasukkor- leleptek-( meg Izrael megalaulasa elott) es visszatertek , nyiltan vallalva zsidosagukat.
Miriam, én, például, a tárgyilagosságra, az igazságra vagyok beállítva… Számomra nincs kivételezett faj(ta), nép, nemzet, törzs, csoport… Mindenkit azonos mércével mérek…
Az a kijelentésed, hogy „lelkükben örökké a zsidó nép fiai maradtak”, nem összeegyeztethető Isten, a teremtés, az univerzum törvényeivel… Minden értelemmel és öntudattal bíró lény elsősorban öröklétre szánt lélek vagy szellem, és csak másodsorban az, aminek, akinek és ahova leszületett vagy megtestesült…
Aki részrehajlás nélkül szemléli ezt a planétát, bizony hamar beleütközik a zsidókba (zsidófélékbe)… Azonnal felismeri, hogy ez egy kivételezett fajta, legalábbis önmagát annak tekinti, és eszerint viszonyul a nem zsidókhoz, más népekhez, a gojimhoz… Ordít, ha (nyilvános) bírálat éri, ha rámutatnak hibáira vagy vétkeire… Nem tűri a nem zsidók kritikáját, rögtön „antiszemitizmust” kiált gőgjében, és igyekszik elhallgattatni vagy bűnbánatra késztetni a „felségsértőket”…
Minden népnek, nemzetnek, törzsnek, vallásnak el kell(ene) fogadnia Jézus Krisztus személyét, ezen a bolygón is, mert bizony Ő a megígért messiás, a máhdi, aki eljövendő…
” Aki reszrehajlas nelkul szemleli a planetat” mint te – ( hogy oda ne…)
Aha- igy mar ertem-
„Minden nepnek, torzsnek, vallasnak el kell( lene) fogadnia Jezus szemelyet ezen a bolygon is, mert o a megigert Messias”.
Hat idefigyeljen, ” joember”.
A ” misszionariusok” mindenutt mukodnek.
Nem kerunk sem beloluk, sem hazugsagaikbol.
Kezdjuk azon, hogy minden allotasod ellenere- Jezus, bocs, Josua bar Joszef(Josua, Jozsef fia)- zsidonak szuletett es zsidokent halt meg.Hogy honnan tudom? Josephus Flaviustol,( aki – mar Jezus utan, de Galileaban szuletett,
a zsido felkelesben Roma ellen harcolt, Pliniustol, a romai tortenet irotol- es masoktol.
A keresztre feszites- kulonben- nem csak Jezus buntetese volt. Igy buntettek Judeaban azokat, akik felkeltek Roma ellen.
Most nezzuk- mi mindent hamisitottatok meg- Jezus neveben.- akinek esze agaban nem volt uj vallast krealni.
Hogy honnan tudom?
Innen.
A keresztenyseg- tobbek kozott- ( el) ismeri az O-Testamentumot( Biblia).
Tehat- kezdjuk innen.
A 10 parancsolat szerint-
” Ne csinalj magadnak faragott kepet es szobrot”
Ezt megtagadva, mindenutt szobrot emeltek- ” Isten fia” nak.
Bort isztok- ha kepletesen is-
” mert ez az en verem” – es a zsidokrol hazudjatok- a vervadakat, arrol a neprol, melynek tiltva van MINDEN VER evese, MERT A VER A LELEK.
Jezus – Hegyi Beszed- e szerint-
” Nem azert jottem, hogy egy jottanyit elvegyek a Torvenybol(Tora) vagy a Profetakbol, hanem teljesse tenni.
Aki csak egy betut is eltorol belole, igen kicsi lesz a mennyek orszagaban.”
Aha- a profetak is.
Akik megjosoltak, hogy a zsido nep- vissza fog terni a szetszoratasbol- orszagaba.
( Ezsaias.Ezekiel).
Nem az Uj, hanem az O-Testamentum szerint.
Vegul- mikor fog eljonni a Messias?
Vegul- Ezsaias ( 1- 12).
” Iteletet tesz a poganyok kozott es biraskodik sok nep felett es csinalnak
fegyvereikbol kapakat es
dardaikbol metszokeseket,nep a nepre kardot nem emel, hadakozast tobbe nem tanul.”
Ez az idezet van az ENSZ
szekhazanak falan, ahol tobbszor itelik el Izraelt, mint minden mas nepet.
Ugy latszik, a Messias- meg nagyon messze jar
Én nem akarok senkit erőszakkal megtéríteni, csak időnként felhívom a figyelmet bizonyos igazságokra, ha épp hamisságokat látok vagy hallok…
Bár a judaizmus nem térítő vallás, de volt olyan időszak a történelemben, amikor kötelező volt felvenni… Jézus földi elődei olyan korban éltek, amikor ez volt a törvény… Tehát így lett Jézus földi vonatkozásban zsidó vallású…
A szoborkészítés tilalma a fetisizmus, a bálványozás, a teremtett dolgok és szellemek imádatának és szolgálatának tilalma volt… Ha a Teremtő iránt érzett tiszteletből készítesz szobrot a Megváltóról, vagy bármilyen műalkotást (bármiről), az nem bálványimádás…
A bor mint vér, az jelkép, tehát a bor mint szimbolikus vér megivásával a lelket, az életerőt fogadják magukba… Ugyanakkor Jézus vére valóságosan is kiontatott, megmutatkozott, mintegy legutolsó és legtökéletesebb, önként adott áldozati vérként… Solymosi Eszter gyilkosai viszont (mások mellett) törvényt szegtek az által, amit tettek… Súlyos bűn ilyen módon, szüzek, gyermekek vérének felhasználásával életenergiához jutni, illetve (ember)áldozatot bemutatni…
A törvény a szeretet, a próféták pedig az erkölcsről szóltak és Jézus Krisztusra mutattak, és mindezekből egy jottányit sem szabadna elvenni…
„Ítéletet tesz a pogányok között…” Illetve a nemzetek között, amibe Izrael is beletartozik…
A prófétákat ne azonosítsd Izraellel vagy a zsidósággal, ők kemény kritikusai voltak Izrael (bűnös) népének, javarészt meg is kapták jutalmukat… Pl. Ézsaiást kettéfűrészeltétek, Jeremiást halálra köveztétek, Zakariást megfojtottátok, mint ahogyan a „mamzer” Jézust is megölették elődeitek…
http://www.magtudin.org/Pilatus%20levele.htm
Igaz,hogy veled vitatkozni annyi, mint sukettel – zenet hallgattatni, vagy vaknak – hires festmenyt mutatni- de ,erdemes, hogy lassak,milyen
gyuloletkelto Hary Janos vagy.A Tiszaeszlari vervadrol.
Eloszor is- maig- tisztelet es becsulet Eotvos Karolynak,aki az artatlanul meghurcoltakat- vedelmezte.
Hogyan is folyt le a gyermek ” tanu” Sarf Moric ” vallomasa”?
„Mikor vege volt a vacsotanak,Recsky egy pandurral kivezettetett a konyhaba.Osszegornyedve ultem a cseledasztalnal,es a faradsagtol elszunditottam.
Egyszerre a pandur megerintette a vallamat es mondta, hogy kovessem.
Azt gondoltam,hogy aludni visz,de egy szobaba vezetett.
A pandur bezarta az ajtot,aztan KIVONT SZURONNYAL a hatam moge lepett.
Ossze voltam torve,faradt es ehes voltam,de osszeszedtem minden eromet.
Azt feleltem,hogy mast mondani nem tudok,mint amit
Bary vizsgalobironak,hogy en Solymosi Esztert sohasem lattam,nem is ismerem,es az apam es a zsidok ellene semmifele buntettet el nem kovettek.
A csendbiztos megrazott a vallamnal fogva es ledobott a foldre. A KORBACCSAL AZ ARCOMBA VAGOTT AZTAN MEGINT FELRANTOTT ES UJRA ODAALLITOTT AZ ASZTALHOZ.
„Ismerted Solymosi Esztert?”
Ennyit az ” igazsag” ” bizonyitasarol”.
Erdekes, mit szolt ehhez Kossuth Lajos.
Kossuth 1883 oktobet 11- en kuldte el tiltakozo levelet Fuggetlensegi Parthoz.
A levelet egy honapon keresztul titokban tartottak,elfektettek.
” A zsidokerdesben( szegyen es botrany,hogy Magyarorszagon meg ez is lehetseges) szazankent kapom a leveleket.
Egy ilyen partnak, ha aktiv tenyezokent akarja magat tekinteni nem lehet a kozombost jatszani egy ilyen hordereju mozzanattal szemben.
A dolognak ket oldala van: egyik A KOZEPKOR SOTETSEGENEK HAGYOMANYA
A ZSIDOGYULOLET, a masik bizonyos kozgazdaszati es tarsadalmi bajok,melyek amannak tapul is szolgalnak.
A nep erzi a nyomort,de nem tud maganak okairol szamot adni,s” malaisere” speculalva a kozepkori zsidogyulolettel eloall, s azt mondja: te szegeny ,nyomorgo nep, megmondom neked,mi a te nyomorod oka: a zsido!”
(Sandor Ivan: A vizsgalat iratai.)
Tudositas a tiszaeszlari per korulmenyeirol.
Én annak idején a rendelkezésre álló dokumentumok alapján áttanulmányoztam ezt az ügyet is… Nem az volt a kérdés, hogy történtek-e valaha is rituális gyilkosságok, hanem hogy a tiszaeszlári eset vádlottjai bűnösek voltak-e… A végkövetkeztetés: határozottan igen…
A jól megfizetett Eötvös mindenáron fel akarta mentetni a vérvádolt zsidókat… Nem azért, mert vétlennek találta őket, hanem azért, mert erre kapott megbízatást… Mindenképpen ejteni kell(ett) a vádat, (kül)politikai és gazdasági tényezők figyelembevételével, és ez végül meg is történt…
Móric hamisan vallott vagy emlékezett, ha így volt, ami egyértelműen kiderül(t) azon szavakból is, amit idéztél, miszerint „en Solymosi Esztert sohasem lattam,nem is ismerem,es az apam es a zsidok ellene semmifele buntettet el nem kovettek.” Ez egy védelem által betanított vagy (utólag) védőleg kitalált, „ellentmondást nem tűrő” szöveg lenne, amihez ragaszkodnia kellett volna, és később elvileg ragaszkodott az apjáék felmentése érdekében…
Először is többé-kevésbé ismerték egymást a történet szereplői… Másodszor pedig Móric nem volt az apjáék 24 órás felvigyázója, tehát a tényeknek megfelelően nem állíthatott volna olyat, hogy ők semmiféle bűntettet nem követtek el…
A sors iróniája, hogy a cserfes Samuka mint érthetően be nem avatott, mindent (amit látott vagy hallott) kikotyogott… Persze hiába, hisz ő még kisgyerek (volt), a Rothschild meg nagy fejes…