Tucker Carlson podcastjében botrányos kijelentéseket tett Agapia Stephanopoulos (az ABC News műsorvezetőjének, George Stephanopoulosnak a testvére), aki jelenleg ortodox apácaként él Izraelben.
Tucker Carlson podcastjében az apáca többek között azt állította, hogy a Hamász nem terroristaszervezet, hanem „ellenállási mozgalom”, amelyet szerinte a Nyugat teljesen félreértelmez. Az október 7-i vérengzésről pedig mindössze „októberi eseményként” beszélt.
Már megint Izraelt vádolják Tucker Carlson podcastjében
Stephanopoulos nővér a keresztények üldözésével, és „népirtással” vádolta a zsidó államot mind a 2002-es intifáda, mind pedig a jelenlegi háború kapcsán. Az apáca a Jeruzsálemet Betlehemmel összekötő utat a holokauszthoz hasonlította, „élő halálnak” nevezve azt, valamint azt állította, hogy a palesztinok nem használhatják az útvonalat. A valóságban azonban ez épp ellenkezője történik: a palesztinok közlekedhetnek rajta, míg az izraeliek biztonsági okokból nem léphetnek be a palesztin fennhatóság alatt álló területekre.
Az interjú során az apáca kijelentései több ponton is szembementek a tényekkel.
Egyrészt Izraelben a keresztény közösség évről évre növekszik, míg a palesztin irányítás alatt élő keresztények száma folyamatosan csökken a diszkrimináció és a nyomásgyakorlás miatt. A 2002-es betlehemi ostromról szólva Stephanopoulos teljesen elhallgatta, hogy kortárs beszámolók szerint palesztin fegyveresek kifosztották a betlehemi Születés-templomát, és bántalmazták a papokat.
Az apáca tévesen azt is állította, hogy a palesztinok az ősi kánaániták leszármazottai, ezért elsődleges joguk van a földhöz. Régészeti leletek azonban éppen a zsidó nép folytonosságát támasztják alá a kánaánita kortól az izraelita korszakig.
Összemossa az áldozatot és az agresszort
Az apáca megszólalásai azonnali felháborodást váltott ki, és az Izrael-párti szervezetek, keresztény vezetők és politikai kommentátorok egyaránt elítélték Stephanopoulos kijelentéseit, rámutatva:
a Hamász-szimpatizánsok már most fegyverként használják fel szavait a közösségi médiában, hogy saját propagandájukat erősítsék.
Sokan Tucker Carlsont is bírálták, amiért ismét indokolatlanul hitelt ad olyan narratíváknak, amelyek felcserélik az áldozatot és az agresszort, miközben figyelmen kívül hagyják a dokumentált történelmi tényeket az intifádáktól kezdve az október 7-i Hamász-mészárlásig.





A bajszos magyarországi kékszalagos öregasszonyok Évfolyamelső dániel impi péternek , az ördög lerobbant ügyvédjének gyenge pontja.
A tegnap épp 103 öregasszonyt vágott karanténba, vagyis a Kéktangás Szektába.
Ez bizonyára Izrael hatalmas gazdasági fejlődését jelenti.
Amikor aztán ezek az öregasszonyok megúnják a Kékharisnyálkodást , látva IMPI elmeroggyant posztjait, MEGSZÖKNEK a Kék Tangában a Demokrácziánkért szekszoldalról.
Egy-egy ilyen szökés alkalmával látványosan zuhan Izrael GDP-je.
https://uploads.disquscdn.com/images/f52216dfcca5df04805b13dd31a93cf9a6a493e06c1e7432fd8b567f3e32b9ce.png
Jelen pillanatban 36375 Bajszos Öregasszony képezi Impi Szektáját.
Ha Impi ma nem megy illegálisan takarítani, újabb 100 de akár 200 taggal is gyarapodhat Az Ördög Lerobbant Ügyvédje Szekszoldal.
Ez pedig, mint tudJÜK, Izrael Látványos Gazdasági Fejlődését jelenti.
KöszönJÜK a Bituach Leuminak, hogy lehetővé teszi dániel Impi Eiláti Ámokfutását.
https://uploads.disquscdn.com/images/da0d7800f00fff169e27a8665908092da49c6fa8b5d17218dba5bd9cdf1990e2.png
Legyen ma 200 Új Bajszos Öregasszony!
Szegény részeges Andi mindig dániel Impi után kell takarítson, annyira Tökkelütött Illegális Takarító. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, így az Eiláti Illegális Takarítást sem.
Így legalább ha Új Bajszos Öregasszonyokat szervez be a Szektába, felpörög Izrael Gazdasága.
És a Bituach Leumi sem érzi azt, hogy őt nagyon kiszipolyozza Évfolyamelső dániel impi péter nemzetközi jogi szaGértő.
A bizonyitáson megbukna
Toucheval egyet értünk.
https://uploads.disquscdn.com/images/b75454459531a95f7a5b8db433735f6159ee61c85baf07aa737497ef69096751.png
Egy az Isten : az Emberszeretet … Máté Evangélium 22:37-40 ! Amen !
Nos, ez a valami retentoen rusnya! en elso blikre valami ronda ferfinak neztem…azon kivul meg idio…ta is! ha vizummal van izraelben remelhetoleg a bituah leumi azonnal kidobja…..eskuszom ettol az apacatol remalmom lesz…palyattevesztet,elmehetne horrorfilmbe remisztgetni…meg sminkelni se kell….