Ali Khamenei ajatollah Ali Khamenei Irán legfelsőbb vezetője héberül tett közzé tweet-üzenetet az X-en, amelyben a „cionista entitást” szidja „bűneiért”.
Egy tegnapi angol nyelvű tweetjéhez nagyon hasonló megfogalmazásban Khamenei azt írja, hogy
„a cionista entitás bűnei nem fognak feledésbe merülni”.
„Még azután is, hogy ez az entitás eltűnik a föld színéről, ezeket a bűnöket, valamint gyermekek és nők ezreinek meggyilkolását könyvekbe fogják foglalni”
– tette hozzá fenyegetőzve az iráni Iszlám Köztársaság elsőszámú vezetője, a nemzetközi terror legfőbb szponzora.





„Héberül fenyegetőzött a legfelsőbb iráni vezető”
– praktikus oka lehet: – hogy a héberek is értsék.
Ostobaság. Izraelben nincs hiány angolul és fárszi nyelven értő és beszélő emberekben.
Csak nehogy iran tunjon el a fold szinerol, ebben nehany tucat jerico raketa mondjuk sokat segitene .. irnam hogy amelyik kutya ugat az nem harap csak az irani iszlamistak nem kutyak (megsertodnek a kutyak) hanem kigyok ….