„Irán számára ketyeg az óra, és jobb, ha gyorsan lépnek, különben semmi sem marad belőlük. AZ IDŐ KULCSFONTOSSÁGÚ!” – írta az amerikai elnök, aki ezzel lényegében ultimátumszerű üzenetet küldött Teheránnak.
A bejegyzés nem a semmiből jött: nem sokkal korábban Trump telefonon egyeztetett Benjamin Netanyahu izraeli miniszterelnökkel. A több mint félórás beszélgetés során a felek a harcok esetleges újraindításáról tárgyaltak Irán ellen.
Diplomáciai források szerint Izrael kész a katonai műveletek folytatására, de a kulcs továbbra is Washington kezében van.
„Trump dönt – és minden eldől”
Egy izraeli forrás szerint a helyzet egyértelmű:
ha Trump a katonai eszkaláció mellett dönt, akkor nagy valószínűséggel Izraelt is bevonja a hadműveletek folytatásába.
A háttérben tehát nem pusztán kemény retorika zajlik, hanem egy nagyon is valós stratégiai mérlegelés: visszatérnek-e a harcok, és ha igen, milyen szerep jut benne Izraelnek.

Trump hol írta, a Truth Social-en? Mostanában neki az a legfontosabb diplomáciai csatorna és üzenőfal. Ennyire is veszik Iránban komolyan. Érdekes, hogy Putyinnak, Hszinek és a többi lenézett őskori medvének nincs ilyen, viszont ők komolyan is veszik a hazugságaikat, és fontosnak tartják, hogy más is így tegyen. Persze csak a kulcsfontosságú kérdésekben, és nem érdekli őket, hogy szorít az idő, vagy sem.
Merthogy Putyin és Hszi közt heti rendszerességgel papíralapú (!) üzenetváltás van, speciális fegyveresek viszik lepecsételt borítékban a levelet egy erre kijelölt repülőgépen, és nem izgatják magukat, hogy azonnal oda is érjen, meg hogy addig a fél világ elolvashassa, de ők különben is megrágják azelőtt, hogy kibüfögik őket.
És "ha Trump a katonai eszkaláció mellett dönt, akkor nagy valószínűséggel Izraelt is bevonja a hadműveletek folytatásába"? Nem fordítva? Vagy erről Trump a Truth Social-en már nem szívesen nyilatkozna.
Fura, hogy ez hír: Trump 24.-szer is adott 2 hét haladékot Iránnak, miközben az nem hír, hogy ma Budapesten újra megfújták a sófárt….
Megfújták ?
A rendőrök remélhetőleg gyorsan elfogják az elkövetőt !
Akárki tette , nem volt szép tőle … :((
Bubuka, hiába sürögsz-forogsz, a te "sófárodat" itt senki sem fogja megfújni. Próbálkozz inkább a KurucInFos-on, ott hátha akad valami vállalkozó szellemű Kun páter vagy Klaus Barbie imitátor!
Neked is volt Barbie babád , csak titkolod … :))
Valóban volt, csak én – veled ellentétben – nem álmodoztam róla, hogy feleségül vesz … :))
Ki tudja miről álmodoztál …
A mózesi törvények elnézőbbek
a nőkkel , az ilyen esetekben.
Ha jól tudom.
Kifejezetten perverz dolog, hogy Hitler-fiókaként te többet foglalkozol a mózesi törvényekkel és jobban ismered őket mint bármelyik átlag, nem különösebben vallásos zsidó. Olyan elképesztően erős, beteges és irracionális érzelmi kötődésed van a zsidósághoz ami már több mint szánalmas. Állandóan a zsidókkal kapcsolatos témákon rugózol, ami egy igen komoly és orvosilag is diagnosztizálható kóros fetisizmus nálad.
Szomorú vagyok , ha ezt írod a zsidókról.
Még szomorúbb leszek , ha igazad van …
Az istentelen zsidóbolsevisták rettenetes
dolgokat műveltek a XX. században.
Minnél szomorúbb vagy annál jobb.
Egy nap talán megérted.
Óh én már régen megértettem, még akkor amikor megtudtam, hogy az anyád ellopta a dédnagyapám arnyóráját és az óraláncát!
Ezt akkor mesélted , mikor a kárpit intézted ?
Elhitték ?
Ott volt a teljes peranyaga annak a birósági eljárásnak, aminek során a dédimnek nagy nehezen sikerült kitennie a pereputtyodat a saját házukból, amibe beköltöztetek és amit teljes mértékben kiraboltatok.
Biztosan úgy volt …
Kitenni ?
Csak azokat tudták a visszatért zsidók ,
akik NEM voltak a kommunista párt
tagjai. Párttagokkal szemben még ők
is tehetetlenek voltak.
A kommunista pártot zsidók vezették.
Hogy viccesebb legyen …
Pff, megint hazudsz vén nyilas! Ugyanis a Horthy rendszerben és a Szálasi uralom alatt a kommunisták illegalitásban voltak, így értelemszerűen nem ők hanem az antiszemita csőcselék rabolta ki a magyar zsidókat és telepedett bele az elhúrcolt zsidók házába/vagyonába. Mint például a véreskezű, gettó-csendőr nagyapád, a gettókban testüregi motozásokat végző, kegyetlen anyád és az aljas nyilas-házmester apád. Ezeknek vagy te a bomlásterméke.
Buta vagy.
Pest felszabadulása 1945. január 18-án történt meg
Az élelmesebbek gyorsan párttagok lettek …
Nem én vagyok buta, hanem te vagy egy hazudós, ferde hajlamú szadista, aki abban éli ki magát, hogy Hitler-fiókaként állandóan a zsidókkal kapcsolatos témákon rugózik és perverz módon azon élvezkedik, hogy a zsidókat mocskolja. Olyan elképesztően erős, beteges és irracionális érzelmi kötődésed van a zsidósághoz ami már több mint szánalmas. Ugyanis ez egy konkrét, orvosilag is diagnosztizálható elmebaj nálad, amelynek szadisztikus fetisizmus a neve.
Pedig de.
A miskolci pogrom ?
Az elkövetők munkások voltak.
Többen párttagok lettek !
Semmi bajuk sem lett !
Budapesti utasításra …
Nagyon beteg dolog, hogy ferde hajlamú szadistaként, abban éled ki magad és perverz módon azon élvezkedsz, hogy állandó jelleggel itt nyüzsögsz ezen a zsidó hírportálon és a zsidókat mocskolod. Olyan elképesztően erős, beteges és irracionális érzelmi kötődésed van a zsidósághoz ami már több mint szánalmas. Ugyanis ez egy konkrét, orvosilag is diagnosztizálható elmebaj nálad, amelynek szadisztikus fetisizmus a neve.
Természetesen vannak tisztességes zsidók is.
Most meglepődtél , ugye ?
Nagyon beteg dolog, hogy ferde hajlamú szadistaként, abban éled ki magad és perverz módon azon élvezkedsz, hogy állandó jelleggel itt nyüzsögsz ezen a zsidó hírportálon és a zsidókat mocskolod illetve alázni próbálod őket. Neked olyan elképesztően erős, beteges és irracionális érzelmi kötődésed van a zsidósághoz ami már több mint szánalmas. Ugyanis ez egy konkrét, orvosilag is diagnosztizálható elmebaj nálad, amelynek szadisztikus fetisizmus a neve. Klinikai értelemben ez azt jelenti, hogy valaki – esetünkben konkrétan te – visszatérő, intenzív szexuális izgalmat és élvezetet él át más személyek fizikai vagy pszichológiai szenvedéséből. Amikor ez az erőszakos fetisizmus meghatározott csoportokkal, például zsidó emberekkel kapcsolódik össze, akkor ez mélyen összefonódik az antiszemitizmussal és az erotizált dühvel.
Mikor csinalsz uj profilt, mert a vadhajtasokrol kihajitanak ? @disqus_kjdYeVteTQ:disqus
Mikor csinalsz uj profilt, mert a vadhajtasokrol kihajitanak ? @disqus_kjdYeVteTQ:disqus
Kérdezd a rabbidat … :))
Te esetedben kerdezdd a pedofil kereszteny papodat 🙂 Ö majd segit ! :))
Lebukott pedró rabbik száma ?
Csak az USA-ban ?
Nézz utána !
Kis maceszmanóm …
Kereszteny pedofil papok szama ? Meg a Papa is elismerte ! >Ferenc Papa !
Vesd össze a lebukott rabbik számával.
Százalékos arányát tekintve ?
Hol is van több ?
Kicsi maceszmanóm … :))
A kereszteny papok sajnos többen vannak … :((
Sajnos ez már kezd unalmas lenni.
Nem tudom, hogy ki adja ezeket a rossz katonai és külpolitikai tanácsokat Trumpnak!? Nagy hiba, hogy hallgat rájuk.