Belgium fővárosa, Brüsszel demográfiai átalakulása mára nem politikai értelmezés, hanem statisztikai tény. A belga statisztikai hivatal, a Statbel legfrissebb adatai szerint a Brüsszel–Fővárosi Régióban élő, 17 évesnél fiatalabb korosztály közel 73 százaléka migrációs háttérrel rendelkezik, miközben a kizárólag belga származású gyermekek aránya alig haladja meg a 10 százalékot. Míg főváros fiatal lakosságának összetétele jelentősen eltér Belgium más régióitól, sőt az európai átlagtól is, az adatok rendkívül elgondolkodtatók.
A teljes brüsszeli lakosság körében is hasonló a kép: a Statbel szerint
a városban élők mintegy 61,6 százalékának van az Európai Unión kívülre visszavezethető eredete, miközben a kizárólag belga háttérrel rendelkezők aránya nagyjából 22 százalékra csökkent.
Belgium ugyan hivatalosan nem vezet etnikai statisztikákat, de az „eredet” és a „migrációs háttér” kategóriák alapján kirajzolódó trend egyértelmű.
Ezek az adatok évek óta ismert folyamatokra világítanak rá, amelyeket a politikai és médiaelit hosszú ideig relativizált vagy egyszerűen tagadott. Azokat, akik a demográfiai átalakulás következményeire figyelmeztettek, gyakran „riogatással” vagy „szélsőséges narratívák” terjesztésével vádolták.
Ma azonban már maga a belga állam szolgáltatja azokat a számokat, amelyekkel szemben egyre nehezebb fenntartani a tagadás politikáját.
A változás egyik fő hajtóereje a családegyesítés rendszere, amely az elmúlt évtizedekben a tömeges letelepedés elsődleges csatornájává vált. A folyamatot érdemi társadalmi vita és demokratikus felhatalmazás nélkül gyorsították fel, miközben a befogadó társadalom integrációs kapacitásai fokozatosan kimerültek.
A fiatal korosztály összetétele ma már azt mutatja, hogy a demográfiai átalakulás nem jövőbeli lehetőség, hanem jelen idejű valóság.
Brüsszel esetében különösen beszédes, hogy a városban felnövő új generációk többsége olyan családi és kulturális háttérrel rendelkezik, amely nem kapcsolódik Belgium történelmi, nyelvi és polgári hagyományaihoz. Amikor egy főváros eljut arra a pontra, hogy saját fiatal lakosságának döntő része már nem osztozik közös kulturális referenciákban, az integráció nem célkitűzés, hanem üres politikai jelszóvá válik.
A brüsszeli demográfiai adatok ezért nem pusztán statisztikák, hanem figyelmeztető jelek egész Európa számára.
A „sokszínűség menedzselése” mögött egy olyan átalakulás zajlik, amelynek társadalmi következményeiről mindeddig alig folyt nyílt és őszinte vita.
Ezt a cikket szerkesztőségünk a sábát beállta előtt készítette és automatikus időzítéssel jelent meg, betartva a szombati munkatilalomra vonatkozó zsidó törvényeket.





Beginning of the End.:((
Na a kovetkezo nagy haboru europaban mar a kuszobon van!es ezt nem az oroszok,vagy america ellen vivjak! hanem a sajat migrancs buzulmanokkal!
Nincs semmi gond a migránsokkal.
Azokat kell eltakarítani akik ezt a sáskahadat rászabadították Európára és akik különjogokat biztosítanak számukra. Ők az igazi veszély nem a migric.
A "saskahad" a legkulonbozo afrikai es azsiai orszagokbol erkezik, de a palesztinok szama elhanyagolhato. Szinte egyetlen muzulman migrans se a zsidok elol menekult.
https://www.consilium.europa.eu/hu/infographics/migration-flows-to-europe/
ezt magyarazd el az angoloknak,a nemeteknek es a franciaknak,azoknak a nok csaladjainak akiket megeroszakoltak vagy es megoltek! azokat akik ezt a csurhet beengedtek azokat meg fel kene akasztani!
Akiket meggyilkoltak és/vagy megerőszakoltak azok (és rokonaik) ruházták fel hatalommal azokart a pártokat akik rászabadították a gyilkos sáskahadat európára.
Ezt akarták , megkapták , sokáig örüljenek egymásnak.
Ez csak reszigazsag,nem mindenki szavazott a szaros ganajturo balosokra!
Nem is kell mindenkinek a szaros ganajtúrú balosokra szavazni.
Elég ha 50 % + 1 fő rájuk szavaz. Érvényesül a többségi akarat.
Akik nem a migricbabusgató-bűnpártoló pártokra szavaztak , azok beszéljék meg a bánatukat az 50% + 1 fővel.
"Sima" zsidó:
– Nem tud héberül
– Nem Izraelben él
– Nem tartja a mózesi törvényeket
– Nem vallásos
– Nem tartja magát zsidónak
.
.
.
.
– de lezsidózzák.
(by Vámos Miklós)
Es akkor szerencsesnek mondhatja magat, mert jo idoben el.
Annak idejen Orkeny Istvan ugy tudta meg, hogy zsido, hogy amikor 1942-ben tiszti egyenruhaban jelent meg a munkaszolgalos behivojaval, buntetesbol kikotottek.
de a hasbaráról felismerhető mindegyik
Nem feltétlenül zsidó az, aki támogatja Izraelt és nem feltétlenül náci az, aki nem kedveli a cionizmust.
Az ugyanolyan kollaboráns, mint a kamucovid idején, az üres kórházakban (BM🚔- halálgyárakban) Tel- avi…🇮🇱 azaz Jerusalema- táncikálós maszkos agyhalott BM🚔- szolgálati jogviszonyosok az ingyenes
🅿️- os, vásárlási 🕐- sávos, este 🕗- kor odakint már nagyon agyhalálos pLandémia idején.
Orvos látott már? Mert úgy látom a ráolvasás nem segített.
Táncikálós kamuvírus ellen a ráolvasás veszélytelenebb, mint a BM🚔 III/II lengyel zsolt elvtárs és operatív SZBK- s kollegái biofegyvere. Orvos, meg nem létezik, amióta Sintér Olajos a betegségügyminiszter. Csak BM- jogviszony.
Rohanj a 29. fályzerderért, ahogy BM III/I dézsi= duda ügynökpatkány megszaGértette : index.hu/belfold/2022/01/14/javasolt-oltas-covid-19-pfizer/
A probléma gyökere ott van, amikor az értetlenség/tanulatlanság összefonódik a konteókkal az – amúgy üres – térben.
Az a Vámos nem csak zsidó, hanem még bolsevik is, mint a Lenin, az is egyszerre volt ez a kettő.
Fogalom nélkül óbégacc. Mint mindig.
Miért zavar egy zsidót ha zsidónak nevezik?
Szégyelli a zsidó származását?
Mi baja a zsidókkal?
*
Engem pl egyáltalán nem zavar ha svábnak neveznek.
Olvasd végig és talán – csak talán! – sikerül megfejteni a lényeget.
A zsidók által uralt kormányok beengedték a mohamedán migránsokat, azok meg ellenségesek a zsidókkal.
Visszanyalt a fagyi.
Életmentő ☣️ fályzert nekik, darabonként 10- et; amennyit fályzer van még leyyebb amerikai- ukrán kazárribanc rendelt az EUCCCP agyhalottjainak.