Puzsér Róbert: A Kneecap civilizációnk árulója, mégis gyalázatos a kitiltása

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

Puzsér Róbert is megosztotta véleményét a Kneecap kitiltásáról. 

Puzsér Róbert, bár az ír rapbandát elítélte, nem tiltotta volna ki őket Magyarországról

Puzsér Róbert vs. Kneecap

„Az anticionista ír rapbanda, a Kneecap épp az enyémmel ellentétes ítéletet alkot Izrael szerepét illetően, 

mégis gyalázatosnak tartom, hogy az illiberális rezsim három évre kitiltotta a tagjait Magyarországról.” 

– írta Puzsér a Facebook-oldalán közzétett bejegyzésében.

A publicista kifejtette, hogy „meggyőződéssel és nem félelemtől vezetve él”, ezért egy olyan társadalomban akar a maga módján gondolkozni, ahol akár az ellenkezőjét is gondolhatná, és azért a véleményéért sem üldöznék. 

„A Kneecap tagjai gyűlölik a zsidó államot, amely jelenleg a Nyugat háborúját vívja a dzsihadizmussal, 

úgyhogy ezek az ír rapperek az én szememben a civilizációnk árulói

 – de ugyan miért ne árulhassák el szabadon azt a nyugati civilizációt, aminek éppen az az ereje, hogy minden ellene feltörő indulatnak csatornát ácsol, és magába integrál, hanglemezt ad ki, koncertet szervez neki, és pólót gyárt belőle, miközben a nyilvánosság feldolgozó erejével kifejleszti vele szemben a szellemi immunitás képességét?” – folytatta gondolatmenetét Puzsér.

„Miért ne élhessenek a Kneecap tagjai az Izrael iránti utálatuk természet adta jogával? Miért ne koncertezhessenek a Sziget Fesztiválon? Mert az enyémmel ellentétes véleményt formálnak?”.

Sziget: Szükségtelen és sajnálatos a Kneecap kitiltása

Elképesztően cinikus közleményt adott ki a Sziget Fesztivál.

Puzsér Róbert szerint a Kneecapnek lehetőséget kellett volna adni arra, hogy előadhassák a szövegeiket meg nézeteiket,

„hiszen se Izraelnek, se bármelyik másik államnak a politikája nem állhat bírálat felett, és akinek ez a bírálat nem tetszik, az legfeljebb más koncertre látogat.”  

Puzsér szerint az tény, hogy Dobrev Klára a Kneecap fellépésének a tilalmát követelte, Orbán Viktor meg be se engedi a tagjait Magyarországra, „sokadszor is azt bizonyítja, hogy nincs érdemleges különbség köztük”. A publicista úgy véli, hogy mindketten a szabadság ellenségei, a despotizmus huszadik századi szellemének az érvényesítői, és még ostobák is, mert nem tanulták meg a történelemből, hogy amit üldöznek, azt érvényesülésre ítélik. 

„Remélem, hamarosan együtt tűnnek el a hazai politika lefolyójában, és csak a magyarok rémálmaiban térnek vissza.” – zárta bejegyzését Puzsér.

Üzent a zsidógyűlölő Kneecap: F*ck Viktor Orban!

Közleményt adott ki a Magyarországról kitiltott északír zenekar.

A véleménycikkek nem feltétlenül tükrözik a Neokohn szerkesztőségének az álláspontját.

“Puzsér Róbert: A Kneecap civilizációnk árulója, mégis gyalázatos a kitiltása” bejegyzéshez 4 hozzászólás

    • Magyar és emberiségellenesek!
      A nevük az IRA nevű ír terrorszervezet szadista módszerènek a neve! Az ír terroristák szétlőtték angol embereknek a térdèt, hogy örökre nyomorékok legyenek.
      Egyébként milyen jogon mondod azt, hogy "magyarellenesek lennének"?
      Mert a magyar zsidók nem magyarok, vagy bárki más aki magyarnak vallja magát az nem magyar? Tudsz róla hogy olyan gén, hogy "magyar", az nem létezik? Talán ha csináltatnál magadról egy gèn tesztet, kiderülne, hogy askenàzi zsidó géned is van! Akkor nem szègyelnèd magad? Akkor is leírnàl ilyen aljas szöveget?

      • A magyarok jelentősebb részét nem izgatja, hogy egy zenekar milyen véleménnyel van közel-keleti országokról.