A Moszad volt tisztviselője nem írná le teljesen az iráni nukleáris fegyverprogramot.
Irán több ezer centrifugát rejteget
Sima Shine, a Moszad egykori magas rangú tisztviselője és Irán nukleáris programjának szakértője a Telegraphnak nyilatkozta, hogy Irán valószínűleg több ezer centrifugát rejtegetett a légitámadások elől, és továbbra is képes atomfegyvert gyártani.
„Biztos vagyok benne, hogy valahol több száz, ha nem több ezer centrifugát rejtegetnek Iránban. Ma és holnap még nem tudnak semmit se tenni, de a jövőben már minden képességük megvan arra, hogy atomfegyvert gyártsanak.”
– mondta a tisztviselő, akinek állításai ellentmondanak az izraeli miniszterelnök, Benjamin Netanjahu és az amerikai elnök, Donald Trump legutóbbi nyilatkozatainak, akik egyértelműen kijelentették, hogy megsemmisítették Irán nukleáris képességeit.
„Irán legfontosabb nukleáris dúsító létesítményei teljesen megsemmisültek”
Trump vasárnap az Ovális Irodából tartott televíziós beszédében kijelentette, hogy
„A csapások látványos katonai sikert jelentettek. Irán legfontosabb nukleáris dúsító létesítményei teljesen megsemmisültek.”
Ezt követően kedden a Truth Social platformon közzétett bejegyzésében így fogalmazott: „Nagy megtiszteltetés volt számomra, hogy megsemmisíthettem minden nukleáris létesítményt és képességet, és ezzel véget vethettem a háborúnak!”
Netanjahu is hasonlóan nyilatkozott a háború eredményeivel. Az izraeli kormány keddi reggeli nyilatkozatában így fogalmazott:
„Izrael megszüntetett egy kettős, közvetlenül fenyegető veszélyt – mind a nukleáris, mind a ballisztikus rakéták területén.”
Ez azt követően történt, hogy az iráni Atomenergia-ügynökség vezetője próbálta kicsinyíteni az izraeli és amerikai légitámadások által okozott károkat, és kijelentette, hogy a rezsim folytatni fogja nukleáris programját.
„Úgy terveztük, hogy elkerüljük a nukleáris ipar működésének bármilyen megszakítását” – mondta Mohammad Eszlami kedden az állami Mehr hírügynökségnek adott interjúban.
„Az újraindítására már felkészültünk, és a tervünk az, hogy megakadályozzuk a termelés és a karbantartás folyamatának megszakítását” – tette hozzá.





Hatalmi harc , leszámolás és hatalomátvétel áll Az ördög lerobbant ügyvédje szekbotrány oldal vezetőségében.
Évfolyamelső dániel IMPI péter nemzetközi jogi szaGértő fejet hajtott a Túrkevei Ajándék előtt, és a háttéralku értelmében törölte a Facebook Szennyoldalát.
Az Új Kéktanga Vezér Jóska O3G Piroska hajfai bakmacskafarmer, aki Túrkevei Önkormányzat Ajándéka a Bituach Leumi számára.
https://uploads.disquscdn.com/images/c3bd590b9593d96211b65fe15a75ab540a0c33227fbfa9cf18cefe0e2cb87368.png
A Bituach Leumi A Kék Szalagos Demokráciaoldalnak és Az ördög lerobbant ügyvédje Szekszoldalnak csak úgy szórta a pénzt.
A Demokratikus Magyar Élősködők még hencegtek is vele
.
Ideje lenne ennek véget vetni.
https://uploads.disquscdn.com/images/ea09b2c863e9bd8cf5e2e62aa9ee9050386b921cd2178c8b17cf803f85fb16ba.png
A Bituach Leumi pénzéből ilyen torzra piálta magát a nemzetközi jogi szaGértő.😆
Csodálkozik valaki, hogy még Az ördög lerobbant ügyvédje szekszoldal trónjáról is letaszították? 🤣
https://uploads.disquscdn.com/images/43daacf0919f78f0e8a476d13b3756fa52bce8bbd7864cab8ee07153f34cc48b.png
azért vagy volt moszad vezető, mert ilyeneket beszélsz: Bibi megmondta, hogy le van húzva a wcn az atomprogram, aki mást mond az antiszemita.