Musk az európai migránsválság kapcsán fejtette ki véleményét.
„Olaszország 6 hónapos szükségállapotot hirdetett ki, mivel a Soros György vezette invázió eszkalálódik. A szicíliai Lampedusa szigetére a héten egyetlen nap alatt több mint 5000 ember érkezett. Soros minden pénzét és erőfeszítéseit Olaszország ellen fordította az európai inváziójával” – írták magyarázatként egy videóhoz, amely alá Elon Musk is kommentelt.
„Úgy tűnik, hogy a Soros-szervezet nem kevesebbet akar, mint a nyugati civilizáció elpusztítását”
– reagált egy Twitteren megjelent videóra Elon Musk, amelyen rendőrök csapnak össze migránsokkal Lampedusa szigetén.





Vérbőség van Elon Musk fütyijében, de sajnos igaza van, mert a Sorost irányitó háttérhatalom Náci-Kommunizmust akar bevezetni, most még nyugaton, majd az egész világon.
https://uploads.disquscdn.com/images/393747c64926ac77ea46ac0688b8cae2919af1ac2dba7003c1d1e9fdcec19c52.jpg
„The man sanctifies the place where he lives ” … Quid pro quo …