Az egészséges 12 és 15 év közötti tinédzsereknél négyszer-hatszor magasabb az esélye a kórházba kerülésnek a Pfizer–BioNTech vakcinájával történő oltás után, mint a koronavírus-fertőzés miatt.
Egészséges kamasz fiúknál gyakrabban jelentkezhet a Pfizer–BioNTech vakcinájának egy ritka mellékhatása: a szívgyulladás – ismerteti a The Guardian cikkére hivatkozva a Kaliforniai Egyetem erről szóló kutatását az Index.
A vizsgálatok szerint a 12 és 15 év közötti tinédzsereknél, akiknek semmilyen egészségügyi problémájuk nincsen, négyszer-hatszor magasabb az esélye annak, hogy szívizomgyulladás miatt kórházba kerülnek, mint hogy koronavírus-fertőzés miatt vigyék be őket. Márpedig azoknak a 86 százalékát, akiknél kialakul ez a mellékhatás, kórházba kell vinni.





Szóval ezzel a cikkel az a baj, hogy nincs benne a mennyi az annyi azaz hány bizonyított eset van a szívizomgyulladásra amit a vakcina okozott és hányan kapták meg a vírust és ezt persze 100 ezer főre vetítve kell megnézni.
https://uploads.disquscdn.com/images/2ea42abfbd4275d33b61406901fea5cbb9fc0846aed34d30050c8bdadcbd906a.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/b7a60e059fb5459533b908d5accf5fe7087cf81ddd8b5964d02450101580e635.jpg
Eredetileg http://www.zerohedge.com , nálunk a kuruc hozta le:
https://kuruc.info/r/64/233523/
Szerk.: Itt a zerohedge-es cikk:
https://www.zerohedge.com/covid-19/study-finds-teenage-boys-six-times-more-likely-suffer-heart-problems-vaccine-be
###
Chaj Saulian.
Mentek utána. Lassan, de biztosan… 🙂