A baloldal folytatja a hagyományát a társadalom szexuális erkölcsének lerombolása terén, ezúttal azzal, hogy több fronton is a pedofília normalizálásáért kampányol – írja Spencer Lindquist a The Federalist oldalán megjelent cikkében.
A baloldal megdöbbentő sikerrel igyekszik átformálni társadalmunkat azáltal, hogy a gyermekkori élményekbe ágyazza be a hitvallását, legyen az a július 4-i felvonulásokat beárnyékoló a Pride-felvonulás vagy az LMBT-propaganda sugárzása a gyerekműsorokba.
E konkrét esetek bármelyike önmagában véve enyhén szólva is nyugtalanító lenne, de ha nagyobb összefüggésekben vizsgáljuk őket, olyan következtetésre jutunk, ami még inkább az. Nem csupán arról van szó, hogy ellentmondásos meggyőződéseket hoznak létre a gyermekkori tapasztalatokba, hanem arról is, hogy a természetes kíváncsiságot, nyitottságot és naivitást, amely a fiatalok eredendő hajlamát jelenti, eltérítik egy szexuális etika normalizálása érdekében.
Ez a gyermekek iránti érdeklődés azonban nem pusztán ideológiai jellegű. Egyre gyakrabban válik tagadhatatlanná a nyilvánvaló. Azok, akiknek hátborzongató rögeszméjük a gyermekek bevonása a szexuális ízlésükbe, és ehhez minden rendelkezésükre álló eszközt felhasználnak, vagy közvetlen szexuális érdeklődést mutatnak a gyermekek iránt. A baloldalnak pedofília problémája van, és ez csak egyre rosszabb lesz.
Fájdalmasan tudatosítottam magamban ezt a tényt, amikor részt vettem a 2019-es San Francisco Pride felvonuláson, hogy interjút készítsek a résztvevőkkel a YouTube csatornám számára, amelyet egy barátommal közösen vezetek. Egy különösen őszinte felvonuló azt mondta a társműsorvezetőmnek, hogy „benne van a gyerekekkel való perverzióban”, és később megemlítette, hogy szerinte „az életkor csak egy konstrukció”.
Ha az a benyomásod, hogy ez egy elszigetelt eset, vess egy pillantást a Vice szalagcímekre, amelyek több esetben is megpróbálnak szimpátiát kelteni a pedofilok iránt, elhomályosítani a pedofília definícióját, továbbá legitimitást ad a „nem sértő” pedofiloknak, beleértve egy Ian álnévet használó személyt, akinek a munkája „közvetlenül érintette a gyerekeket”, és egy Gary nevű férfit, aki „érzelmeket táplált egy hároméves kislány iránt”, de „erényes” pedofilnak nevezi magát, aki állítólag nem él a vonzalmával. Gary három gyermek nevelőszülője is volt, és később azzal vádolták meg, hogy szexuálisan bántalmazta az egyik kislányt.
A Yale Egyetem docense, Joe Fischel is visszhangozta ezt az érzést a „Keep Pride Nude” című cikkében, amelyben felteszi a kérdést:
„Mi a feltételezett kár, ha egy gyermek …. meglátja egy felnőtt fenékét, vagy akár egy felnőtt nemi szervét vagy mellét?”
Fischel amellett érvel, hogy a gyerekek egy sor más perverziónak legyenek kitéve. Még a perverzitását is megpróbálja igazolni, amikor azt mondja, hogy „a gyerekeknek talán tetszene”.
Nem a New York Times, a Washington Post és a Yale tanárai az egyetlen befolyásos szereplők, akik megpróbálják normalizálni a pedofíliát. Flora Gill, a GQ.co.uk kéthetente megjelenő, „szexről és kapcsolatokról” szóló rovat vezetője egy mára már törölt tweetjében a „gyerekpornó” megalkotására szólított fel, amit ő „belépő szintű pornónak” nevezett.
Hogyan is lehetne elfelejteni a hírhedt Drag Queen Story Hour (Transzfesztita Mesedélután) programot, és amelyet három alkalommal is rajtakaptak, hogy elítélt szexuális bűnözőket látott vendégül? A program egyik rendezvényének házigazdája is egy olyan férfi volt, akit hétrendbeli gyermekpornográfia birtoklásával vádoltak meg.
Ott van még a Netflix a „Cuties” című, gyomorforgató filmjével, amelyet egy texasi esküdtszék gyermekpornónak minősített.
A népszerű baloldali személyiség, Vaush szintén a pedofília védelmében lépett fel, amikor egy videójában azt mondta, hogy a gyermekpornót vásárló pedofilokat nem kellene felelősségre vonni. Az „antifasiszta” Vaush érdeklődik a „gyarmatosítás előtti hawaii civilizáció szexuális dinamikája” iránt is, ahol az emberek állítólag szexeltek gyerekekkel, annak ellenére, hogy „nem volt a gyerekekkel való visszaélés kultúrája”, amiből arra következtet, hogy a pedofília nyilvánvalóan nem a gyerekekkel való visszaélés egyik formája.
A baloldalnak pedofília-problémája van, és ez egyre rosszabb lesz, hacsak a jobboldal nem áll ellen a „toleranciára” való álságos felhívásoknak, és az olyan értelmetlen jelszavaknak, mint a „szerelem az szerelem”, vagy az olyan üres sértéseknek, mint a „homofób”. Az ilyen retorikai eszközöket nem jóhiszeműen használják, és a naivitás csúcsa, ha úgy kezeljük őket, mintha nem másról lenne szó, mint jól kidolgozott manőverekről, amelyek célja a gyermekkori ártatlanságot sértetlenül hagyó szexuális etika aláásása.





A WEG KEZDETE.
A WEG KEZDETE.
ennyire makulátlanul szélsőjobbos propagandacikket bármikor szívesen olvas az ember egy zsidó oldalon…
https://uploads.disquscdn.com/images/28873aa88b74e4fcd4bc82bbeccdffd7e9e02e99379911a459af7d643c954d2e.gif
na megjöttél te is te féreg…
talán nem kellett volna Orbán seggét nyaló zsidó kurucinfót csinálni a Neokohnból…
A cikkben közölt idézeteket kellene inkább cáfolni.
Nem ezt mondták ? Vagy mégis ?
Vagy az a baj , hogy kiderült ?
A pedofiliáról nem a probléma kezelésére hivatott szakemberek munkáiból(*), hanem a politikai alvilág közvélemény-alakítói által fröcsögött szövegekből értesül az átlag olvasó.
Egyes influenszerek szerint a baloldaliak, mások szerint a zsidók, megint mások szerint az LMBTQ személyek űzik a szexnek ezt a formáját.A jelen cikk már a címével
a teljes amerikai baloldalt próbálja lejáratni.A kurucinfo grafomániás tollnokának természetesen a zsidók jutnak a témáról az eszébe.
—–
*) pszichológusok, orvosok, kriminalisták, .. stb
A pedofiliáról nem a probléma kezelésére hivatott szakemberek munkáiból(*), hanem a politikai alvilág közvélemény-alakítói által fröcsögött szövegekből értesül az átlag olvasó.
Egyes influenszerek szerint a baloldaliak, mások szerint a zsidók, megint mások szerint az LMBTQ személyek űzik a szexnek ezt a formáját.A jelen cikk már a címével
a teljes amerikai baloldalt próbálja lejáratni.A kurucinfo grafomániás tollnokának természetesen a zsidók jutnak a témáról az eszébe.
—–
*) pszichológusok, orvosok, kriminalisták, .. stb
A probléma inkább bűnügyi kategória. Szerintem. Legyen a két halmaznak közös része is : Daniel Cohn-Bendit saját maga írja le , mit művelt gyerekekkel. Szóval ez nem csak az amerikai baloldal sajátja. Egyszer azért valaki elmesélhetné azt is , hogy a destruktív mozgalmak és eszmék prominens képviselői között miért vannak erősen felülreprezentálva egy bizonyos kisebbség képviselői ? Pl. a Tanácsköztársaság népbiztosait , vagy az ország 1945 utáni vezetőit is említhetném. Akik persze szemrebbenés nélkül ölték meg a saját közösségükhöz tartozókat is.
A probléma inkább bűnügyi kategória. Szerintem. Legyen a két halmaznak közös része is : Daniel Cohn-Bendit saját maga írja le , mit művelt gyerekekkel. Szóval ez nem csak az amerikai baloldal sajátja. Egyszer azért valaki elmesélhetné azt is , hogy a destruktív mozgalmak és eszmék prominens képviselői között miért vannak erősen felülreprezentálva egy bizonyos kisebbség képviselői ? Pl. a Tanácsköztársaság népbiztosait , vagy az ország 1945 utáni vezetőit is említhetném. Akik persze szemrebbenés nélkül ölték meg a saját közösségükhöz tartozókat is.
Fölösleges
ez a célozgatás. Nyugodtan ki lehet mondani és le is lehet írni, hogy a zsidók.
A válasz szétfeszítené egy hozzászólás kereteit, ezért most csak annak a kijelentésére szorítkozom, hogy se Kun Béla, se Szamuely Tibor, … , se Rákosi Mátyás, se Gerő Ernő, se Farkas Mihály, se Péter Gábor, … , stb nem képviselték a zsidóságot, ugyanis a zsidóságnak nem volt, nincs és nem is lesz minden zsidó által elfogadott képviselője. A primitívebb antiszemiták a világon élő kb 15 millió lelket számláló zsidóságot egy olyan közösségnek hiszik, amely vakon követi egy – közelebbről meg nem határozott – vezetőség parancsait.
Ha ez igaz lenne, akkor a következő baromság is igaz lenne :
1) Minden zsidó kizárólag a vezetőség utasításai szerint él
2) Daniel Cohn-Bendit pedofil
3) Daniel Cohn-Bendit zsidó
Következtetés : minden zsidó pedofil.
Természetesen az is feltűnő lenne , ha minden ilyen ügyben eszkimók dominálnának.
Örülök , hogy Ön is elhatárolódik ezektől a nyomorult gazemberektől.
Szerencsére a normalitás mellett is egyre többen emelik fel a szavukat.
Ahogy az itt megjelenő cikkeket olvasom …
Fölösleges
ez a célozgatás. Nyugodtan ki lehet mondani és le is lehet írni, hogy a zsidók.
A válasz szétfeszítené egy hozzászólás kereteit, ezért most csak annak a kijelentésére szorítkozom, hogy se Kun Béla, se Szamuely Tibor, … , se Rákosi Mátyás, se Gerő Ernő, se Farkas Mihály, se Péter Gábor, … , stb nem képviselték a zsidóságot, ugyanis a zsidóságnak nem volt, nincs és nem is lesz minden zsidó által elfogadott képviselője. A primitívebb antiszemiták a világon élő kb 15 millió lelket számláló zsidóságot egy olyan közösségnek hiszik, amely vakon követi egy – közelebbről meg nem határozott – vezetőség parancsait.
Ha ez igaz lenne, akkor a következő baromság is igaz lenne :
1) Minden zsidó kizárólag a vezetőség utasításai szerint él
2) Daniel Cohn-Bendit pedofil
3) Daniel Cohn-Bendit zsidó
Következtetés : minden zsidó pedofil.
mit kéne cáfolnom kisnyilas?
ezt:
„a baloldal a pedofília normalizálásáért kampányol”???
kollektíve?
ti teljesen hülyék vagytok?
jól érzitek magatokat ebben a fasiszta szimulákrum-buborékban?
teljesen komoly hogy perifériális extremitásokból akartok általános következtetésre jutni?
…és még a Netflix is, ugye a tudjukkik… ugye, kisnyilas?
Még hogy kicsi ! Még jó , hogy nem törpe. Esetleg orosz törpe lehetnék … :))
Dehogy kollektíve ! Sőt ! Viszont ezeket a kreténeket nem lehetne kidobni ?
Tisztességes embereknek csak hányingere van tőlük. Ezek undorító férgek.
Az ideológiákkal indokolt köztörvényes bűncselekményeik tűrhetetlenek.
Ez az emberek többségének a véleménye. Oldaltól függetlenül. Bizony !
A hallgatag többség fölött egy hangos kisebbség uralkodik. Még mindig.
De a világ változik. Bízom benne , hogy hamarosan győz az értelem.
szerencsére a zsidóság nem te vagy te szarkeverő..
egyenlőre a zsidóság nagyobbik része még rendelkezik azzal a történelemi emlékezettel hogy a magadfajta gyűlölködő náci taknyoknak esélye se legyen