Soros György szerinte „az egyik legnagyvonalúbb és legkiválóbb embert, akit a magyar föld létrehozott” – írja a Mandiner.
Életvidám, konzervatív melegnek tartja magát, aki nem ismeri a depressziót, és andalogni szeret kézen fogva májusi éjszakán a budai utcákon. Programjának tekinti, hogy kihúzza a „b**i” szó méregfogát, hogy azt többé ne lehessen megvetésre, megbélyegzésre használni – hangzott el a Partizánban, ahol Nádasdy Ádám elmondta, hogy nem tartja magát balodali embernek, így nem feszélyezik azok a társadalmi kérdések, melyeken a baloldali pártok felvetnek.
Nádasdy a „legnagyszerűbb embernek tartja Soros Györgyöt, akit a magyar föld létrehozott”, és felfoghatatlan számára, hogy miért becsmérli bárki a „magyarság legnagyobb jótevőjét”. Ezt kizárólag annak tudja be, hogy az embereket a média által az orruknál fogva vezetik.
A teljes cikk itt olvasható.





Igen! Ugyan úgy rombolná, keverné Magyarországot, ahogy Izraelt!
Soros, egy szarkeverő spekuláns. Az ő kreatúrái közül csak Orbán maradt még meg a politikai színtéren M.O.-n Nem ismerte fel, hogy a politikai spekulációi (akárcsak a gazdaságiak) pusztítóak. Ő a konkrét példája a „hasznos” zsidónak. A „barátai” most az USA-ban „hálálják” meg a „hasznosságát”, no meg máshol is…És még valami: Sorost nem a magyar föld hozta létre, hanem az amerikai spekulatív trágya, meg a CIA…
Itt találsz még több fideszes politikust, akik Sorosnak köszönhetik pályafutásuk indítását:
http://nol.hu/belfold/ciki-de-a-fel-fidesz-soros-penzen-tanult-1616363