Ronald S. Lauder, a Zsidó Világkongresszus elnöke áldását adta, és támogatásáról biztosította Antony Blinkent, az Egyesült Államok külügyminiszterét, első hivatalos izraeli látogatása alkalmából.
Blinken kedd reggel érkezett Jeruzsálembe, egy háromnapos közel-keleti utazás keretében. Lauder elmondta:
„Nagyra értékeljük a Biden-adminisztráció szilárd elkötelezettségét a zsidó állam biztonságának biztosítása iránt.”





Nagyra értékelem Ronald S. Lauder, a Zsidó Világkongresszus elnökének a szilárd elkötelezettségét a Biden-adminisztráció iránt.
„Akit” „ez” megáld”, az meg is érdemli. Igaz utána majd lenyalja a maradék „barnát” a szája széléről…