A francia belügyminiszter bejelentette, hogy terrortámadásként kezelik a Charlie Hebdo szatirikus hetilap egykori szerkesztősége közelében délelőtt elkövetett késeléseket, amelyekben két ember súlyosan megsebesült.
Gerald Darmanin szerint a támadás „egyértelműen iszlamista terrorcselekmény volt”.
Mint a miniszter mondta: „újabb véres támadás történt hazánk és újságírók ellen” azon az utcán, ahol korábban a Charlie Hebdo volt. „Az iszlamista terroristák így működnek” — tette hozzá a miniszter.
A helyszín közelében elfogták a pakisztáni származású fő gyanúsítottat. Letartóztattak négy másik személyt is.
A támadást macsétával követte el a támadó, aki egy férfit és egy nőt — egy televíziós produkciós cég munkatársait — sebesített meg súlyosan.

Párizsban a hónap elején kezdődött a Charlie Hebdo elleni támadás 14 vádlottjának a nagy érdeklődéssel kísért pere.
A szóban forgó személyek a vád szerint segítették a szatirikus lap munkatársai elleni támadást, amelyben az újság 12 munkatársát lemészárolták 2015-ben.
A magazin szerkesztőségét azóta titkos helyre költöztették.
A Charlie Hebdo a mostani per kezdetéhez időzítette a Mohamed prófétáról készült karikítúrák újraközlését, amelyek annak idején óriási felháborodást keltettek a muszlim világban.
Az al-Kaida azzal fenyegetett, hogy megismétli a 2015-ös vérengzést.





Milyen érdekesen működik korunk main stream médiája- az elkövető etnikai, vallási hovatartozását kizárólag terorrcselekmény esetében közlik. A hétköznapok életét mérgező, a biztonságos életet ellehetetlenítő nemi erőszakok, rablások, erőszakosbűncselekmények, gyilkosságok, védelmi pénzbeszedések, antiszemita gyűlöletcselekmények esetében csupán fiatal férfiakról szól a tudósítás…
Nem volt az semmilyen terrortámadás🤣
STFU Juszuf!
Hát akkor lapozzunk- ez a 18 éves beltenyészettől elhüjült pakisztáni „fiatalember” úgy iszlám terrorista, ahogyan én- sehogyan. Egyszerűen az Európába, a hazaáruló ballipsi vezetők miatt, becsámpázott több millió muszlim kan között mindig lesz immanensen 5-10% gyilkolásra-erőszakra kész debil állat. Ez van, ezekkel kell együttélnie a sok agyhalott nyugati polgárnak.
Ezzel jár a zsidó liberalizmus. A fehér lakosságok megagymosása, hogy fehérnek még a saját kultúrádat megtisztelve, és szeretve élni bűn és rasszizmus. Plusz emellé ugye párosul a buzilobbi, ahol szintén nyálgépeket gyártanak, hogy gyengítsék vele a lakosság ütőképességét, a buzi nem fogja elvágni az arab/csimpánz torkàt, fordítva igen!
Nehogy harcedzett legyen a fehér lakosság, hogy legyenek harcosok, akik ezeket kiverik onnan. Legyenek homokosok, willkommenskultur, keveredni jó, meg a többi identitás zavaros tetves! De ezek is kukába valók, mint a bevándorlók.
Milyen érdekesen működik korunk main stream médiája- az elkövető etnikai, vallási hovatartozását kizárólag terorrcselekmény esetében közlik. A hétköznapok életét mérgező, a biztonságos életet ellehetetlenítő nemi erőszakok, rablások, erőszakos bűncselekmények, gyilkosságok, védelmi pénzbeszedések, antiszemita gyűlöletcselekmények esetében csupán fiatal férfiakról szól a tudósítás…
Ezt érdemlik ,ők akarják ,hogy foglalják el a hazájukat ,megkapták !
Mi az, már lehet közölni, hogy kiféle-miféle, és milyen indíttatásból?
Még a végén statisztika is lesz, hogy a kis drágalátosok milyen arányban veszik ki a részüket a drogkereskedésből, a lányfuttatásból, a gyilkosságokból és a nemi erőszakokból is?
Hát hová lesz így a ragyogónak hazudott multikulti paradicsom imázsa?