Az IDF katonái a napokban Gázában megtaláltak egy videót, amelyen a 8 éves Ella Eljákim látható néhány nappal azután, hogy az október 7-i mészárlás során elrabolták apja Nahal Oz-i otthonából.
A felvételen látható, amint Ella a Hamász katonai szárnyának, az Izz ad-Din al-Kasszam Brigádoknak a zászlaja előtt áll, és azt mondja: „Ella Eljákim vagyok, Noam lánya, és nyolc éves vagyok. És azt kérem, hogy valaki szabadítson ki minket a Hamász fogságából”.
Ezen kívül az IDF közzétett egy fotót, amelyen Ella a vele együtt elrabolt 15 éves nővérével, Dafnával látható.
Őket kettejüket az előző túszalku során engedték szabadon, miután 51 napig voltak a Hamász fogságában Gázában.
Daniel Hagari ellentengernagy, az IDF szóvivője a következőképpen kommentálta a videót: „A ma nyilvánosságra hozott videót a Hamász pszichológiai terrorra akarta felhasználni.
„De Ella családja megkért minket, hogy osszuk meg a világgal, hogy leleplezzük a Hamász terrorját, a Hamász kegyetlenségét, a Hamász barbárságát”.”
Hozzátette: „A 8 éves Ella Eljákim elmondta nekünk, hogy a Hamász terroristái arra kényszerítették, hogy olvassa fel a szöveget, és arra kényszerítették, hogy újra és újra és újra felvegyék ezt a rémisztő jelenetet”.
Végezetül elmondta: „A szívünk együtt érez Ellával, a családjával és az összes túsz családjával. Továbbra is minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy hazahozzuk a túszainkat.”






rémisztő
Na ez rémisztő. https://uploads.disquscdn.com/images/68a6fc59a21eb7e40e5d25bddc9f5dad30c028da11c6c3ecad225e7938fe0048.jpg
Na ez a hazug képmutatásotok. Ez a barbár? Akkor,amit az IOF művel az mi? Arról miért sumákoltok?
Csak egy kis problema.
Ez nem az IDF egyenruhaja.
Ha mar ” beoltoztok”-
legalabb hitelesen.
Azon kivul- ha ilyen letezik-
( soha)- nem dicsekednenek
vele.
Ez- ratok jellemzo.
Ausztráliai fehér ibis madárkákák – sokkal érdekesebbek mint az alant kommentelő antiszemita seggfejek
posztjai 😍
https://uploads.disquscdn.com/images/f101f9e848ba519a7574b9de9e5c8d2e3cbb990149923b15d3f33e7920b71e3b.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/4ff1149840814bc4f4628f8835848177f487d279cb951d8c3f12998c57fe890b.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/a3a61335301ced30b8715d1aeff2b7c492424a3e0f37403882ce69c9b4a6d162.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/eee2fab4089e1a85a8292aa8e64b57d43587c5cd7f4dad640311d7008b28d125.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/77af89a812f259a424b40205556ceb532603c904e33d3d2f290b10608e1d142e.jpg
„Továbbra is minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy hazahozzuk a túszainkat” – Az a „minden” elég kevésnek bizonyul már 8. hónapja ….