„Elítéljük a múlt éjszakai, Izrael elleni támadást és imádkozunk az izraeli emberekért” — fogalmazott Orbán Viktor miniszterelnök Twitter oldalán ma, vasárnap reggel.
Mint arról lapunk, a hazai sajtótermékek kózül elsők között számolt be, Irán szombat éjszaka megtámadta Izraelt válaszul, amiért a zsidó állam múlt héten likvidálta az Iráni Forradalmi Gárda hét terroristavezérét.
Az Iszlám Köztársaság és proxyjai, a libanoni Hezbollah-hal és a jemeni hútikkal mintegy 400 légi harcieszközt lőttek ki Izraelre.
Orbán Viktor mellett Sulyok Tamás köztársasági elnök is elítélte a zsidó állam elleni támadást. X fiókján Sulyok úgy fogalmazott: „Magyarország a lehető leghatározottabban elítéli az Izrael elleni tegnap esti támadást. Imádkozom az izraeli nép biztonságáért. 🙏”





Segélyért folyamodik az eiláti nemzetközi jogi szagértő ( az önjelölt ördög lerobbant ügyvédje ), hogy sikeresen letartóztathassa Orbán Viktort. https://uploads.disquscdn.com/images/65980531c8ac4a1e99302a917efb6c9154e0052c0a98bbcf77979db5d00d20d8.png https://uploads.disquscdn.com/images/a046a4823d30b364b29e4376b9f9a704ccf31ce7412208d1570ac3ff584dcea9.png https://uploads.disquscdn.com/images/d84f78eb4e452028c097a8f5fd926e289d92b1f5d0594473aab9a5959508a34d.png
Hogy nyüszítene a miniszterelnök, meg a nácigyökerű köztársasági elnök, ha fájna a képmutatás…