Joe Biden amerikai elnök elhagyhatja a karantént, amelybe azután kényszerült, hogy koronavírussal diagnosztizálták. a múlt héten — írja a CNBC hírportálja.
A Fehér Ház orvosának nyilatkozata szerint az elnök kétszer is negatív tesztet produkált, és „majdnem teljesen” felépült a tünetekből.
Bidennek a múlt héten, közel-keleti útjáról visszatérve lett pozitív a COVID-19 tesztje.





És ki is talál?
Nézz ahоgу maszturbálok webсаmerán 💜 rebrand.ly/k4f71za