A német neonácik szövetségesre leltek helyi muszlimok között Izrael ellen

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

Németország legnépesebb állama, Észak-Rajna-Vesztfália belügyminisztere múlt hónapban bejelentette, hogy „különös szövetségeket” kötnek Izrael ellen, például német neonácik és szír, török és libanoni származású lakosok.

A Jerusalem Post szerint erről cikk is született Stefan Frank tollából. Az antiszemita hálózat olyan neonáci szervezetekből áll a Muszlim Testvériség török hívei és szír és libanoni fiatalok mellett, mint az NDP vagy A Jobboldal német csoportok.

Mind a két neonáci szervezet támogatja a BDS mozgalmat Izrael bojkottálására.

Észak-Rajta-Vesztfália kormányának szóvivője szerint a szövetség nem azt jelenti, hogy a neonácik szeretnék az arabokat, hanem a „zsidók elleni mély gyűlölet” jele.

A cikk szerint több zsidóellenes atrocitás is történt Németországban a gázai harcok alatt, Münsterben izraeli zászlót égettek a helyi zsinagóga előtt, de hasonló eset történt Solingenben is.

A német törvény tiltja a zászlót égetését.

Ezt a cikket szerkesztőségünk a sábát beállta előtt készítette és előre időzítve jelent meg az oldalon.

Megdöbbentő képsorok: iszlamista felvonulás Hamburgban

A Bild című német lap vérfagyasztó képekkel illusztrált írást közölt a hamburgi iszlamisták felvonulásának kapcsán.

“A német neonácik szövetségesre leltek helyi muszlimok között Izrael ellen” bejegyzéshez 19 hozzászólás

  1. A befejezetlen múlt ” a végsö megoldás ” zsidó élet kiirtásában .

  2. A németek soha nem bánták meg a II. VH alatti tetteiket. Ez részben genetikailag kódolt bennük, hiszen egy német ha valahol vereséget szenved, rögtön a revanson jár az esze. Ez történt a háború után (SS-temető, „bajtársi hagyományőrző egyesületek” stb…) De konkrét példa az EU is, annak létrejötte. 1944-ben Strassbourgban, a német hadvezetés közölte a nagytőke képviselőivel, hogy a háborút elvesztették, ideje egy B-terv elkészítésének a háború utánra. Ezt a tervet két náci közgazdász, Walter Funk, és Walter Hallstein el is készítette. Első lépés: A francia-német szénegyezmény. 2. EKG (egyik vezetője Walter Hallstein) 3. EU. A németek a Harmadik Birodalmat elbukták, de szívós nyugati segédlettel (USA) megépítették a Negyediket (EU), amely ma jelentős részben Funk és Hallstein szabályai szerint működik. A háború alatt rabolt arany és műkincsek csak töredékét „csepegtették” vissza a károsult országoknak, személyeknek. M.O.-ról pl. a csepeli gyárak gépparkját nyilas segédlettel vitték ki, vagy a magyar lóállomány 75%-át ugyanígy. Ehhez Kurt Becker SS ezredes jóvoltából jutottak hozzá. Soha kártérítést nem fizettek vissza, viszont az ezredes, noha fent volt a háborús bűnösök listáján, haborítatlanul, magas nyugdíjjal élte le életét Nyugat-Németországban. S ha már itt tartok, az ő jóvoltából grasszált Bécsben SS-egyenruhában, napokig Kasztner Ödön a „zsidómentő”. De hozzáteszem még azt is, hogy noha az adenaueri vezetés tudta, hogy hol rejtőzködik Mengele, eltitkolta, sőt titokban lehetővé tette, hogy Mengele találkozzon a fiával…

  3. Ismerjék és jegyezzék meg Barbara Lerner Spectre nevét, aki a Paideia – The European Institute for Jewish Studies in Sweden alapítója és igazgatója.
    „Azt hiszem, hogy az antiszemitizmus újjáéledt, mert jelen korunkban Európa még nem tanulta meg, hogy hogyan legyen multikulturális. És azt hiszem, hogy mi részesei leszünk ennek a fájdalommal járó átváltozásnak, aminek be kell következnie. Európa többé nem lesz az az egyszínű társadalmak összessége, mint amilyen egykoron, a múlt században volt. A zsidók lesznek ennek (az átváltozásnak) a középpontjában. Európa számára ez egy hatalmas átváltozás, aminek meg kell történnie. (Az európaiak) most mennek át egy multikulturális módba; ránk, zsidókra pedig neheztelni fognak a vezető szerepünk miatt. Azonban ez a (zsidók általi) vezető szerep, valamint az az átváltozás nélkül Európa nem fog fennmaradni.”
    (“I think there’s a resurgence of anti-Semitism because at this point in time, Europe has not yet learned how to be multi-cultural. And I think we’re gonna be part of the throes of that transformation which must take place. Europe is not gonna be the monolithic societies they once were in the last century. Jews are gonna be at the center of that. It’s a huge transformation for Europe to make. They are now going into a multi-cultural mode and Jews will be resented because of our leading role. But without that leading role and without that transformation, Europe will not survive.”)
    Video : https://www.youtube.com/watch?v=G45WthPTo24

      • Esetleg az elhangzottakat tagadni , vagy megmagyarázni ? Az nem megy. Amikor elfogynak az érvek , akkor jön a személyeskedés. Pedig tényleg érdekelt volna egy belső vélemény. A csapat egyik fele hordja befelé a világ szemetét és ősi ellenségeiket. A csapat másik fele meg itt sír , hogy egyre rosszabb nekik. Ami igaz is. Nem lenne jobb csapaton belül megoldani ezt a kérdést ? Vagy mindenkinek megvan a szerepe ? Kinek ez , kinek az …

        • Beleolvastam nehany hozzaszolasodba a kurucinfon es a vadhajtasokban. Nem lenne jobb, ha ott maradnal a barataid kozott, es megkimelnel minket az erdeklodesedtol?
          Ez egy „belso velemeny” rolad :-)))

          • Csak érdekelt a kérdés. Ezek a társadalmi változások hosszú időre meghatározzák Európa jövőjét. Valószínűleg visszafordíthatatlan módon. Ebből senki sem fog kimaradni. Szerettem volna a másik oldalról is valami véleményt olvasni. Nos , megkaptam. Köszönöm a kulturált hozzászólást , a mai világban ez igen ritka. Minősíti az íróját. Lám , lehet ezt így is ! Azzal a sok ” liberálissal ” ellentétben , akik a nyíltságot hirdetve zárt profil mögé bújnak , nekem szándékosan nyitott a profilom és más oldalakat is szoktam olvasni. Kérdezni is szoktam. Meglepő módon volt olyan , aki sok kérdésemre megadta a választ , pedig nem éppen polkorrekt dolgokat kérdeztem. Így jobban megismertem a helyzetet. Talán nem kellene … :))

          • A problemam nem a kerdeseiddel, hanem az allitasaiddal kapcsolatban vannak. Azokbol kiderul, hogy rasszista, antiszemita vagy. Ami Europat illeti, kulonos tekintettel MO-ra,nem vagyunk optimistak az antiszemitizmussal kapcsolatban. Eppen ezert, a masik hozzaszoloval egyetemben, mar evtizedekkel ezelott elhagytuk Europat, es messzirol szemlelodunk. Tovabbi kellemes tanulmanyozast…

          • A politikai nézeteim ? Ez nálam több mint ötven év tapasztalata.
            Európából mi marad , ha mindenki elmegy ? Szintén tapasztalat , hogy sokszor sajnos azok mennek el , akiknek inkább maradni kellene , azok viszont maradnak , akiknek menni kellene. Remélem , sikerült egy nyugodt helyet találni ezen a Földön. Olyat , ami nyugodt is marad.
            Jó szemlélődést !

          • „Európából mi marad , ha mindenki elmegy ?”
            Nos, nehany tizezer (szazezer?) zsido elhagyja Europat, es helyukbe nehany szazezer (millio?) menekult erkezik. Hogy mi lesz az eredmeny? Mar tobbeknek ajanlottam a temarol szolo konyvet: Michel Houellebecq: Behódolás.
            Ami a fenykepet mellekelo hozzaszolot es engem illet, mi nem elsosorban nyugodt helyet kerestunk (arra ott van Kanada, Ausztralia, esetleg Uj-Zeland), hanem olyan helyet, ahol otthon erezzuk magunkat.

          • Tényleg kell ez a népvándorlás ? Az a könyv meg szélsőséges ! Liberálisok szerint.
            Laurent Obertone: Gerilla – Franciaország végnapjai című regényéhez hasonlóan.
            Attól tartok , hamarosan teljesen mindegy lesz , hogy ki hol van.
            Remélem , tévedek …

        • Beleolvastam nehany hozzaszolasodba a kurucinfon es a vadhajtasokban. Nem lenne jobb, ha ott maradnal a barataid kozott, es megkimelnel minket az erdeklodesedtol?
          Ez egy „belso velemeny” rolad :-)))