Iszlamista terrorszervezeteket éltettek Európában a „háborúellenes” tüntetők

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

„Az ellenállás tengelyével kiállunk a cionista entitás és az amerikai imperializmus ellen” – hirdették Görögország-szerte a háborúellenes tüntetők, nem titkolva, milyen „ellenállókra” gondolnak: iszlamista terrorszervezetekre.

„Dicsőítsük az ellenállást” feliratú transzparenssel vonultak fel szombaton Görögország több városában szélsőbalos és migráns szervezetek. A transzparensen a Hamász, a Hezbollah és a húszi iszlamista terrorszervezetek tagjai voltak láthatók. A „cionista entitás” kifejezés egyébként a szélsőbal- és jobboldali megnevezése Izrael Államnak.

A több tízezer tüntető azért gyűlt össze az ország különböző városaiban, hogy tiltakozzanak az Irán ellen folyó amerikai-izraeli katonai hadművelet ellen.

A legnagyobb tömeg Athénban gyűlt össze, ahol a tüntetők a parlament előtt gyülekeztek, majd az amerikai nagykövetség felé indultak – számol be a GB News.

„Hányinger” – Már a tömeggyilkos iráni rezsimet mosdatják a magyar anticionisták

A saját népét elnyomó iráni rezsim is szövetségesekre talált a magyarországi anticionistákban.

Iszlamista terrorszervezetekkel a békéért

A tüntetők a konfliktus azonnali befejezését követelték, felszólítva Görögországot, hogy maradjon ki a háborúból, és a védelmi kiadások helyett az egészségügyre és az oktatásra fordítson több pénzt. Követelték az amerikai és a NATO-támaszpontok bezárását is.

Az interneten keringő egyik videón egy női aktivista látható, akinek hangját hangszóró közvetíti, és aki így szól: „Kiállunk Irán mellett. Kiállunk Palesztina mellett (ez tárgyi tévedés, ilyen ország nem létezik – a szerk.). Kiállunk Libanon mellett. Kiállunk Jemen mellett.

"We Want Peace" Chants Fill Streets Outside U.S. Embassy in Greece | Dawn News English

Protesters gathered outside the US Embassy in Athens, chanting "We want peace" as anti-war demonstrations spread across parts of Europe. Crowds called for an end to escalating conflict in the Middle East, with visible police presence and heightened security around diplomatic missions.

Minden ellenállási tengely mellett állunk a cionista entitás és az amerikai imperializmus ellen, és még egyszer elmondjuk: az ellenállási tengely győzni fog” – közölte az aktivista, felszólítva a körülötte állókat, hogy „álljanak Irán mellé”, tehát azon rezsim mellé, amely az év elején legalább 25-30 ezer civil tüntetőt mészárolt le.

A felvonuláson Hezbollah-zászlók is láthatók voltak. A szervezet katonai szárnya 2013 óta be van tiltva az Európai Unióban, Görögországot is beleértve. 2019-ben az Egyesült Királyság a szervezet egészét betiltotta.

Eirini Thanou, egy másik tüntető így nyilatkozott: „Azért vagyunk itt, hogy üzenetet küldjünk a háború ellen, az EU-szintű kezdeményezések ellen, amelyek célja a háborús felkészülés eszközeinek megerősítése. Nem akarunk részesei lenni ennek a háborúnak; az emberek és a béke mellett állunk.”

Külföldi aktivisták toboroznak tüntetőket a budapesti Izrael-ellenes tiltakozásra

A Neokohn munkatársa szelíden elküldte melegebb éghajlatra az egyik aktivistát, amikor az meginvitálta őt a szombati Izrael-ellenes tüntetésre.

El a kezekkel a tömeggyilkos rezsimtől

„Görögországnak semmi köze nem lehet ehhez a helyzethez, mivel ez csak veszteségeket okozhat országunknak” -jelentette ki a tüntetés egy másik résztvevője, Kostas Asimakis.

Athénban számos háborúellenes tüntetésre került sor azóta, hogy február 28-án az Egyesült Államok és Izrael támadást indított Irán ellen – írja a brit híroldal.

Más transzparensek azt követelték, hogy Görögország maradjon ki „a mészárlásból”, valamint: „Ne avatkozzatok be Irán ügyeibe”, „Ne legyen háború, adjátok vissza a békét az embereknek” és „Ne küldjetek görög csapatokat a Közel-Keletre”.

Hasonló szélsőbaloldali megmozdulásokat tartottak a hétvégén Párizsban, Londonban és Rómában is.

Elképesztő leleplezés: Kínából pénzelik az Irán mellett tüntető aktivistákat!

Az amerikai „progresszív” megmozdulások egyik legfőbb támogatója egy, a kínai kommunistákkal szimpatizáló tech multimilliomos.

Az újbaloldal ellenzi a háborút, miközben az iráni tüntetők legyilkolásakor hallgatott

Van egy furcsa fordított rasszizmus abban, hogy minden rosszért a Nyugatot hibáztatják – állítja véleménycikkében a Spiked szerzője.

g

“Iszlamista terrorszervezeteket éltettek Európában a „háborúellenes” tüntetők” bejegyzéshez 6 hozzászólás

  1. "Kiállunk Palesztina mellett (ez tárgyi tévedés, ilyen ország nem létezik – a szerk.). "

    Idézet a Wikipédiából:
    "Palesztina,[4] vagy hivatalosan a Palesztin Állam[5][6] (arabul: دولة فلسطين) de jure szuverén állam a Közel-Keleten,[7] amelynek területét Ciszjordánia és a Gázai övezet alkotja. Az ENSZ-ben állandó megfigyelő államként van jelen. 2025 őszén 157 ország független államként ismeri el.[8] Nem ismerte el viszont a területét katonai megszállás alatt tartó Izrael,[9][10] annak fő támogatója, az Egyesült Államok, és több más nyugati ország, de többnyire hivatalos diplomáciai kapcsolatot tartanak fenn vele."

      • Idézet a Google Gemini AI-tól:

        "A világ országainak túlnyomó többsége – köztük Magyarország, az USA és az Európai Unió tagállamai – hivatalosan elismeri a Kínai Népköztársaság (Peking) által képviselt „egy Kína” elvet, amely szerint Tajvan a Kínai Népköztársaság elidegeníthetetlen része"

        Idézet a macronom.eu-tól:

        " Tajvan diplomáciai elszigetelése felgyorsult: 2016 óta tíz szövetségest veszített, ma csupán 12 ország ismeri el hivatalosan."

          • Hong Kong brit gyarmat volt, amit Kínától rabolt el, nem kell a púder. Tajvan történelmét pedig szintén elemezni kell, volt az portugál gyarmat is korábban teletömve kínai rabszolgákkal, mindenesetre hogy ki hova akar tartozni az a brit és amerikai gyarmatosítókat soha nem érdekelte, nézd meg a közel-keleti és afrikai vonalzóval meghúzott határokat, de akár Izraelét is megnézheted a Negevben. Nem tudom, miért lett ez most szempont hirtelen, amikor az USA Tajvant 1971 óta Kína részeként ismeri el, azaz hogy értem, de akkor a hablatyot sürgősen felejtsük el!

  2. Gázosabb az aggresszor, háborús bűnös ISISrael és USA terrorállam mellett kiállni.
    Az Epstein Koalíció már elvesztette ezt a média- PsyOp háborút- is.
    Már Irakból is takarodniuk kell az amerikai állampolgároknak, annyira nyerésben vannak.
    Macedónia felett kell légi utántöltéseket végezniük- az olasz légierő segítségével, annyira ki lettek szorítva a Közel- Keletről.