A Bibas család megölt tagjai mellett a 84 éves Oded Lifshitz, a Nir Oz kibuc egyik alapítójának feltételezett földi maradványait is átadták ma Izraelnek, miután egy nappal korábban bejelentették a halálát.
Amint arról lapunk is beszámolt, Oded holttestét nemrég adták át Izraelnek a Hamásszal kötött megállapodás részeként. A következő órákban törvényszéki szakértők fogják megerősíteni a személyazonosságát.
Lifshitzék elrablása
Oded Lifshitzet a 2023. október 7-i támadás során rabolták el otthonából feleségével, Jocheveddel együtt.
A támadás során öt Hamász-terrorista tört be házuk biztonságos szobájába, ahol a házaspár menedéket talált. Odedet kézlövést kapott és elvesztette az eszméletét.
Később kiderült, hogy Odedet eredetileg egy hán-júniszi lakásban tartották fogva, de 20 nap fogság után, amikor az egészségi állapota megromlott, ismeretlen tartózkodási helyre szállították át a terroristák.
Jocheved az elrablás után hetekkel szabadult ki Nurit Cooperrel együtt, akinek férje, Amiram Cooper szintén a Hamász fogságában halt meg.
Oded tragédiája
Oded Lifshitz újságíró, a kibuc mozgalom kiemelkedő alakja és békeaktivista volt.
Önkéntes volt az “Út a gyógyuláshoz” nevű szervezetnél, amely beteg palesztin gyerekeket szállított izraeli kórházakba.
Nir Oz-i udvarukban Oded és Jocheved egy csodálatos kaktuszkertet ápoltak, amely az elrablásuk után elhagyatottan maradt.
Önkéntesek tucatjai fogtak össze, hogy a kertet helyreállítsák, a szolidaritás és a visszatérés reményének jelképeként.
Oded lánya, Sharon, egy Londonban élő művész az elmúlt 500 napban több sajtótájékoztatót tartott elrabolt apjával kapcsolatban. A múlt hónapban a Guardianban megjelent írásában Sharon a következőket írta: „Elég nehéz túszok lányának lenni – el sem tudom képzelni, hogy egy túsz szülőjének milyen lehet. Tudom, amikor mindenki örül, hogy Doron, Emily és Romi [a kiszabadult izraeli katonalányok – a szerk.] az édesanyjukat ölelgetik, akkor más szülők, akik gyötrelmesen várnak gyermekeikre, nehezen tudják végignézni ezeket a pillanatokat.”
„Anyukám azt mondja nekem, amikor éjszaka lehunyja a szemét, újra a Hamász gázai alagútjaiban van, a túszokkal, akiket hátrahagyott.
Amíg mindannyian vissza nem térnek” – mondta – „addig nem tudok elmenekülni az alagutakból. Együtt vagyunk benne.”
Sharon elárulta, hogy néhai apja „találkozott [a néhai palesztin vezetővel] Arafattal is”, és egyszer sikeres kampányt folytatott az izraeli bíróságokon, hogy visszaadják a beduinoknak ősi földjüket.
Elmondása szerint nem az apja volt az egyetlen Nir Oz-i lakos, aki palesztinokat vitt izraeli kórházba. „Mások, akiket lemészároltak, is részesei voltak ennek” – mondta.





Nem is értem, hogy miért kellett a palesztinokat támogatni. Nem volt nekik intő példa, hogy miket tettek az izraeliekkel folyamatosan. Ezekkel szemben nincs semmi könyörület. Áldás legyen emléküknek.
Igy jart a palesztinsimogato marha!Meg kene erteni a kecskeba..szokal nem lesz sohasem beke! a ketallami megoldas egy lazalom csupan! egyetlen megoldas letezik ,minden olyan arabot aki hajlando aszimilalodni az izraeli tarsadalomba maradhat,mindenki mast kitelepiteni az arabiai sivatagba! nem europaba! es nem amerikaba! az osszes teroristat es csaladtagjat pedig megsemisiteni! .
"minden olyan arabot aki hajlando aszimilalodni az izraeli tarsadalomba maradhat"
Ugy erted, hogy a gazai es a ciszjordaniai arabokat? Vagy kikre gondoltal?
A cuki arab patikusodra és a még cukibb arab orvosodra gondolt.
Ki lettél tiltva? Mi történt ?
Na, mivel Cion "bölcseinek" nem tetszik a videokazettás pofám, jövök a botos nénivel a Costcoból:
https://uploads.disquscdn.com/images/f3c3ad91298d8452ac30a0c2ca2b890d4e0342dd3842ef62e072cb848f20d153.png
ez a profilkep a Face oldaláról van tuti.
:DDDD
Javaslom, nézz be a Présházba, csodákat fogsz látni. 😄
Köszi
LOL
Legjobb, ha 'sort by oldest' olvasod.
törölték magát a cikket is?
nem találom
Tessék, ami maradt belőle 😄:
https://444hsz.com/kommentek/trump_korlatozta_az_orosz_ukran_ugyekkel_foglalkozo_kulonmegbizott_jogkoreit_miutan_az_oroszok_szeri
hol van a parbeszed?
törölve lett mindenki ?????
Úgy tűnik, nem?
aztakurva
Mi?
Örökre ??
Preshaz azt irja „Architect utolso szavai”
hat ezt nem gondoltam volna
De ne reménykedj, ettől nem lettek jobb arcok a minden fostoslikú snowflake-ek önjelölt védőszentjei — a faszarcú fingblokk és a csicskapistája, bizony. ☝🏻
nem reménykedek.
I am living on borrowed time.
Sajnalom de az Igazgatosag engedte hogy ilyen messzire menjen az egesz.
MKV is azt ir amit akar.
Ez van, ha az Igazgatóság pontagyú… 🤷♂️
@egyszerelunkegyszernem:disqus
https://uploads.disquscdn.com/images/6c9925651ba53246741880e8dea67bd0853f0f29658aa75d8f5247acb6a22dc2.png
megvan
azert érdekelt volna hogy a „többiek” miket irtak hozza
mindegy
Ennyi volt a thread. Ez után lett a nyustyu lapátra téve.
Kértem Nerblockot hogy engedjen vissza.
Nem kell válaszolj.
Pff, mégis milyen alapon kérted meg rá Nerblockot?
Csak mert én nem hatalmaztalak fel rá, mint ahogyan arra sem, hogy azt hazudozd rólam, hogy a feleséged vagyok.
Na, a "volt nejed" résen volt, neki megvan a kakucsi cigány (mkv) eredeti kommentje is. 👆🏻😄
Láttam.
:DDD
mi az hogy kakucsi cigany?
Ott lakik a faszszopó. És frankón (minimum) félcigány. 🤷♂️
:DDD
True story, személyesen ismerem.
Ezt csekkold passzek 👆🏻😂.
De jó hogy már velem is foglalkozik.
Most minket kotyvaszt a kriptakonyhájában 😅. Fincsi, mi?
https://uploads.disquscdn.com/images/ef9f872d2ef764edd6325603aeeb26c1dd86f0ebcf9b61ada7ce262c22c6311d.png
ez fájt. Nem „jottem utanad” csak megkerdeztem hogy mi tortent a hsz-en hogy kitiltottak. Hogy lehetek sunyi es hogy beszelhetek a hatad mogott ha a profilom nyilvanos?
Ne válaszolj.
Teljesen felesleges volt igy beszélned velem.
Azért hagymát vigyek haza vagy már megvetted?
https://c.tenor.com/30mZEf3njacAAAAd/tenor.gif
😄😅😂🤣👇🏻
https://uploads.disquscdn.com/images/4f247adf099bb764545f4d43e14e2109b3a9b35cfc12c1331e0b339c204dea1c.png https://uploads.disquscdn.com/images/b83f40008c186a0fcc3330939fd840554d7c0df2201c4c14282eb89c6b197df5.png https://uploads.disquscdn.com/images/4cb2a0c906f4facdbc552ad45555a8e2d9d585e3fc49ac647df6841df80ac257.png
Szia Ági!
Nézegettem az europai utadról posztolt fotóidat és olvasgattam az azzal kapcsolatos kommenteidet, amik egyszer csak eltüntek: Miért törölted őket?
Remélem, hogy minden rendben veled.
Szia Mojse!
Nem, nem én töröltem a kommenteimet, hanem a 444hsz cuki cenzora.
Na de a 444hsz "cuki cenzorának" mi volt a kinja ezekkel a kommenteiddel?
Azt nem lehet megtudni, ugyanis 8-ik napja már, hogy rákérdeztem, de hát a
gumi-gerinces Cenzor elvtársnak nincs annyi tartása és nincs annyi becsülete, hogy egyenesen megválaszoja ezt az egyenes kérdést: https://uploads.disquscdn.com/images/c0ea859cd78594223d46741cbda9c13fb035a6a2286319075314fd355089f046.png
Ez szerintem nagyon undoritó viselkedés.
Valóban az, de hát mit lehet várni egy olyan sertéstelepnek a működtetőitöl, ahol a komment-falka kiskondása ilyen és ehhez hasonló szellemi "szinvonalú" kommenteket ereget ki magából és ezeket a förmedvényket – az én utazási fotóimmal ellentétben – a mindenható cenzor-tulajdonosok "természetesen" nem törlik ki:
https://uploads.disquscdn.com/images/b08b096c0343c79e14924700034b42746d95546a8e45aa4537288fb4472092b6.png
https://uploads.disquscdn.com/images/dc3515cf560d76d855cb634d88673e246b155f218005eb0746c1628feac4f29a.png
Valóban az, de hát mit lehet várni egy olyan sertéstelepnek a működtetőitöl, ahol a komment-falka kiskondása ilyen és ehhez hasonló szellemi "szinvonalú" kommenteket eresztgethet ki magából és ezeket – az én utazási fotóimmal ellentétben – nem törlik ki a mindenható cenzor-tulajdonosok:
https://uploads.disquscdn.com/images/b08b096c0343c79e14924700034b42746d95546a8e45aa4537288fb4472092b6.png
https://uploads.disquscdn.com/images/dc3515cf560d76d855cb634d88673e246b155f218005eb0746c1628feac4f29a.png
Szia Ági!
Kérlek, hogy ennek a cukorfalatnak add át az üdvözletemet. Közöld vele azt is, hogy az én kontómra nyakalhatja a kedvelt kannás-borát a jövő héten.
Az üzenet :
Mindegykivagyok ne szerénykedj!
Nem mindegy, hogy ki vagy.
Te a nemzet büszkesége, a hányingerkeltés ólomsúlyú bajnoka vagy.
Egy atlétanőt béreltem a merevedési problémád megoldására. Ő kézen áll, te meg belógatod neki.
Fogadd szesztestvéri üdvözletemet!
Hehe, hát ez a kis üzeneted tű-pontosan beletalált a delikvens két alapvető problémájának a közepébe 😃
Egyébként miből éreztél rá, hogy ez a Mindegykivagyok nickes pasi egy csóringer, kannás-boros alkesz? Csak mert valóban az. Sőt mindenek a tetejébe még egy gyűlölködő, antiszemita kis-pöcs is, aki ha olyan lenne a helyzet akkor akár egy Kun páterhez hasonlatos szörnyeteggé is kinőné magát és élvezné a szituációt. Ennek hiányában "csak" egy aljas, kis-nyilas házmester figura vált belőle. Abból is az undoritóbbik fajta, mivel még a saját cimboráit is feljelentgette a hátuk mögött, annak idején a HVG-s moderátoroknál és kitiltatta őket a komment-szekcióból. Feltételezem, hogy a 444hsz-en is ugyanezt műveli. Annál is inkább mivel a fentebb emlitett sertéstelep két cuki működtetője nem talál semmi kivetnivalót ezeken az undoritó böfögéseken, hanem teret és bátoritást nyújtanak hozzá ennek a spiclinek. Ami alapján a feljelentgetéseit is biztosan nagyra értékelik és megjutalmazzák érte. Ime még egy pár ilyen 444hsz-es komment Mindegykivagyok páter tollából:
https://uploads.disquscdn.com/images/d14e82eee2ea44a406e47669179199cfda77feddc393c0df23b78d80a8ce1ba4.png
https://uploads.disquscdn.com/images/e912f1c660319e54989dea8f7efd51ea3494e5672d521a9d8fabaaa252bcfb1a.png
https://uploads.disquscdn.com/images/1b5389a60ab5705bb54b807f8580f0a665209b1e7745fb80b35b26c2a967e701.png
https://uploads.disquscdn.com/images/5f02fe7c4180c4db85db9226458c389cb8bec4af86b51f37fd175ba7470f9240.png
Két dologra vagyok kiváncsi :
1. A kuruc beceneve 444?
2. Kik üzemeltetik ezt a mocskot?
Előbb a második kérdésedre válaszolok:
A "mocskot" egy páros üzemelteti. Azt, hogy ez csupán egy üzleti társulás kettejük között, vagy pedig párkapcsolat-e, nem tudom. Végeredményben az sem lehetetlen, hogy érzelmi és üzleti szálak is összekötik őket, de ez tulajdonképpen lényegtelen.
A "kicsi" mindig finoman célozgat arra, hogy a "nagy" az úr a házban és a "nagy" a döntés-hozó ezen a háztáji sertéstelepen is. Tény, hogy kettejük közül a "nagy" a tanultabb és a "nagy" a pallérozottabb. Mig ezzel szemben a "kicsi" egy olyan személyiségzavaros figura, aki állandósult figyelem-hiánytól senyved. Ezt azzal próbálja kompenzálni és gyógyitgatni, hogy – annak ellenére, hogy ő a moderátor – mégis folyvást a kommentfalon lóg és osztja az "észt". Ami nem lenne annyira kinos, ha legalább valamicske lenne is neki belőle….. na de igy! Ráadásul a hab a tortán, hogy többek között egy mindent tudó, sőt mindent jobban tudó, Amerika szakértőnek (IS) képzeli magát és ezért ontja magából az ezzel kapcsolatos bölcseleteit (IS).
Arról gőzöm sincs, hogy ennek a sertéstelepnek a működtetése mennyit hozhat nekik a konyhára, mivel nem értek az ilyesmihez. Feltételezem, hogy nem túl sokat, ugyanis a 444hsz-en kommentelgető "nagy-érdeműt" párszor már felkérték az adakozásra, azzal a cimszóval, hogy nagyon magasak az üzemeltetési költségeik. Szerintem az anyagi haszon helyett inkább az “eszmei profit” lehet a motivációjuk. Konkrétan arra gondolok, hogy emigyen legalább kiélhetik a hatalmi ambiciójukat, ami ugyebár olyannyira jellemző a magyar társadalomra. A “hatalom édes ize”, ami felvillanyozza a magyar kisembert, mert egy időre elfeledteti vele a nicstelenségét, a kiszolgáltatottságát, a tehetségtelenségét és a kisszerűségét. Végerdményben a hatalmaskodó kórházi portásos komplexus egy tipikus magyar hungarikum.
Mivel a kuruc becenevével kapcsolatos kérdésemre nem kaptam választ, bánatomban nekilátttam ökörködni.
±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±±
Elment az Esze Tamás kuruc generális 444 lúdtalpasa díszlépésben tisztelgett Novák Emőke generalisszimusz előtt. Az alakulat dalárdája a
kezdetű himnuszt zengte,
amire a geralisszimusz dalárdája a
kezdetű generalisszimuszi gregoriánnal válaszolt.
Hehe, hát erről most eszembe jutottak azok a harcos, vidám idők amikor Te és én együtt törtük a borsot a KurucInFoson; az ott kommentelgető, derék magyar kuruc-kamerádoknak az orra alá! 😃
Visszatérve a kérdésedre, a válaszom igen. Ugyanis abból a szempontból vizsgálva a kérdést, hogy a 444hsz-en is – akár csak a kurucon – mindig, korlátlanul szabad a gazda egy kis kedélyes zsidózgatásra, végeredményben nagyon sok a hasonlóság a 444hsz és a kuruc között. Viszont a kurucon minden egyes kommentelő ezt a nótát fújja, mig a 444hsz-en azért szerencsére bőven akadtak – és remélem a jövőben is akadnak majd – olyan kommentelők akik normális, értelmes emberek, nem pedig antiszemita kispöcsök. A gond nem is ezzel van, hanem azzal, hogy a 444hsz nevű sertéstelep vezetői, álszent pofával és a saját "etikusságukat" hangoztatva; összekacsintanak a söpredékkel és helyet adtak/adnak ezeknek az undoritó, antiszemita megnyilvánulásoknak. MindegyKiVagyok kiskondás zsidózó böfögéseiről már posztoltam neked fentebb, de mutatóba itt van még egy sziporka tőle, valamint a disznó-konda két cuki malackájának a röfögéseiről is, amelyeket – az én utazási fotóimmal és kommenteimmel ellentétben – természetes nem törölt az "etikus" cenzor:
https://uploads.disquscdn.com/images/5403e55cccbde30f357e740a7365738f64d928bdfac3be4850b8dfe46b49a1b3.png
https://uploads.disquscdn.com/images/e0cccd26b732177f1721362b6ff2eb9147799193dd65656785bc3cd3dc0e6d33.png
https://uploads.disquscdn.com/images/179ae47e77351703b479593b8ba06c8fd7da8978b4a3f97435a117163b9cdb80.png
https://uploads.disquscdn.com/images/542cbdedb8e9269450c13a636a6f680a2c1f5dce4ad311cb3a8c5d68169b4781.png
Egyetértünk. Szerintem illenék megköszönni a 444 moderátorának, hogy kitette a szűrödet ebből a latrinából.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Megjegyzendő, hogy nem csak a 444 változott egy olyan bűzös dagonyává, amelyben minden kurucos vaddisznó elröfögheti a maga disznóságát.
A hozzászólásodból idézek :
Cseréljük le a szövegedben a 444hsz-t Neokohn-ra.
Az eredmény :
.. a Neokohn-on is – akár csak a kurucon – mindig, korlátlanul szabad a gazda egy kis kedélyes zsidózgatásra, végeredményben nagyon sok a hasonlóság a Neokohn és a kuruc között.
A módosított szöveg is helytálló. És ez már több mint lesujtó.
Megköszönni csak azért nem köszönöm meg neki(k), mivel a cuki, kis cenzorka – S. I. faktoros búzgalommal – az utazási fotóimat és kommenteimet is kitörölte. Ami – mármint az S.I. faktor – a hatalmaskodó kórházi portásos komplexus mellett egy másik, szintén tipikus magyar hungarikum.
Egyébként szerettem ott kommentelni, mivel számos okos, értelmes és jó humorú ember is irogatott oda, akiktől egyrészt sokat lehetett tanulni, másrészt szórakoztatóak voltak a hozzászólásaik. Viszont egy ideje ez már múlt idővé vált ugyanis ezek az emberek szép lassan lemorzsolódtak onnan. Vagy azért mert megundorodtak az "etikus" cenzorok által támogatott spiclik és talpnyaló csicskák ocsmány stilusától, valamint őrjöngéseitöl. Vagy pedig azért, mert a "tolerancia" jegyében az ő szűrüket is kitették, mint ahogyan az enyémet is. Igy a náluk való kommentelés lassanként elvesztette az értelmét/élvezetét és ezért én is fontolgattam, hogy abbahagyom velük, ugyanis ami a 444hsz-en egy ideje már elkezdődött, az egyre kisértetiesebben hasonlit a HVG-s kommentelés végnapjaira. Ugyanazok az undoritó intrikák. Ugyanazok a sunyi furások/faragások. Ugyanazok a moderátorok által támogatott és bátoritott, aljas feljelentgetések. Valamint ugyanaz az ocsmány, kocsmaszintű stilus is. Amit mi sem példáz ékesebben mint a 444hsz nevű sertéstelep működtetői által felkarolt spicli – illetve a malackák által dicsőitett kiskondás – legújabb sziporkája is. Mindez természetesen a náluk divó "etika", valamint "kulturált kommunikáció" jegyében:
https://uploads.disquscdn.com/images/506292d7cd8134973781cb7496b2c52c47633dfa9c22f3c04d5e1f616c9fba8c.png
Még a homo erectus se tenné be a lábát egy olyan helyre, ahol ezt a Mindegykivagyok nevű mobil latrinát megtűrik.
A "hasonló a hasonlónak örül" közmondás mottójával; nem ő az egyetlen S.I. faktoros, mocskos szájú csimbók amely a 444hsz nevű latrinában lubickol, mivel vannak szép számmal hozzá hasonlók. Viszont az egyértelmű és vitathatatlan, hogy Mindegykivagyok kiskondás a tulajok által kinevezett falka-vezér.
Mi az a S.I. faktor?
Az S.I. faktor a hatalmaskodó kórházi portásos komplexus mellett egy másik tipikus, hungarikumos jellemvonás. Pontositva egy másik magyar népbetegség.
Most mélyen megsértetted a kis pelyhes Szálasi-fiókákat.
Bánatosan csipogják, hogy
Én, a gyönyörű, zöldes-barna dögevő, én sárga vagyok, mint holmi kínai untermensch? Mamaaaaaa!
Mivel Te nem kommentelsz a 444hsz-en, igy kimaradtál abból a cukiságból is amikor a sárga szűrű malackák azon örömködnek, hogy a U. S.-ben drágább a tojás mint Magyarhonban, sőt a tomboló madár-influenza következményeként most majd még jobban megemelkednek az árak és ezért "a gaz trumpista amerikaiaknak" nem fog telni ham&eggs-re sem. És ezzel elérkeztünk a harmadik, szintúgy tipikusan jellemző "hungarikumhoz"; a kárörömhöz, amiről eszembe jutott ez a felettébb találó vicc:
Visszatérve még a tojásokra. Februárban (MO-n jártamkor) 100 HUF-ért vettem a tojás darabját a Tescoban, ami itt nálunk L.A.-ben, tegnapelőtt 32 centbe került. Ez durván átszámitva 130 HUF. Viszont az üröm ebben a sárga szűrű, malackás kárörömben az, hogy egy átlag keresetű amerikainak még ez a 32centes tojás ár is jóval olcsóbb, mint a 100 HUF-os tojzi, az átlag keresetű magyarnak. Szóval szánalmasan buták szegények és ami még a butaságuktól is szánalmasabb az, ahogyan ezeken a gagyi gumicsontokon való rágódással igyekeznek a saját nyomoruságuk miatt érzett dühüket és frusztráltságukat kompenzálni.
Tojásárak itthon és tojásárak Magyarországon:
https://uploads.disquscdn.com/images/eb021f2738fa8cb44b668c7934fd70c6c909c0ca4e2b86db0babf5f32741a058.jpg
https://uploads.disquscdn.com/images/e801589417b1ce58375894c6df95e912ca63608c6e9e1f939b6f6b8d2010a0a0.jpg
A XIX. század végétől a II. világháború végéig a tuberkulózist nevezték Morbus hungaricus-nak.
Mára a tbc visszaszorult, de a Morbus hungaricus itt maradt velünk.
Napjainkban ez Én meg azt kívánom, hogy dögöljön meg a szomszéd tehene is a mentalitás tekinthető magyar betegségnek.
Szia Mojse, holnap majd válaszolok, de nem itt hanem egy másik cikk alatt. Ugyanis itt már túl nagy lett a forgalom, mivel Stefika(a 444hsz drama queen cenzora), valamint a miskolci viceházmester brigád ügyletesei is itt nyüzsögnek és szorgalmasan jegyzetelve böngészegetik, valamint copy-paste-olják a kommenteimet a 444hsz kommentfalára. Egy ismerősöm – aki még mindig ott kommenteleget náluk – elküldött pár, ezzel kapcsolatos scree-shot-ot és "kellemesen" meglepett, hogy milyen sok(k) időt és energiát szentelnek rám ezek a cuki Mucikák😃
Szia Mojse, holnap majd válaszolok, de nem itt hanem egy másik cikk alatt. Ugyanis itt már túl nagy lett a forgalom, mivel Stefika(a 444hsz drama queen cenzora), valamint a miskolci viceházmester brigád ügyletesei is itt nyüzsögnek és szorgalmasan jegyzetelve böngészegetik, valamint copy-paste-olják a kommenteimet a 444hsz kommentfalára. Egy ismerősöm – aki még mindig ott kommenteleget náluk – elküldött pár, ezzel kapcsolatos scree-shot-ot és "kellemesen" meglepett, hogy milyen sok(k) időt és energiát szentelnek rám ezek a cuki Mucikák😃
Válaszoltak már arra a mail-edre, melyben a kiebrudalásod okát kérdezted?
Nyugodj meg! Ez Magyarország. Nem sokat kommenelek. A 444hsz-en valakinek válaszként feltettem a kérdést, hogy konkrétan mi nem tetszett neki Vance úr müncheni beszédében. Kitiltottak.
Na és mivel indokolták meg a kitiltásodat a cenzorok?
Nem írtak. Törölték pár hozzászólásomat és nem tudok kommentelni. Nem túlzottan torelálja a tulajdonsos azokat akik nem a narratíváját böfögik.
A toleranciához szükségeltetik némi-nemű intelligencia, ami ugyibár köztudottan nem erőssége a hatalmaskodó viceházmestereknek, így nekik sem. Ez van. Gondolom ismered ezt a kis gyerek mondókát, amely ékesen példázza, hogy miként érzek az ilyen hatalmaskodó, kórházi portásos komplexusban és két oldali S.I. faktorban szenvedő, szerencsétlen alakokkal kapcsolatosan:
Nem ismertem.
Nem jártál óvodába?
Egyébként van több változata is:
Lehet elfelejtettem. Nem mai darab vagyok.
Nem csak a 444hsz nevű sertéstelep az egyetlen kommentelési lehetőség MO-n, más fórumon nem próbálkoztál?
Ellenkező neműeknél lehet próbálkozni. Begyöpesedett dogmatikus fuxokkal viszont nem sok értelme van gondolatokat megosztani. 16 lehettem amikor katalikus papnak próbáltam érvelni, hogy talán nem kellene sz „Isten a képére és hasonlatosságára teremté az embert” igét revidiálni. Eredmény? Szuerencsére addigra bezárták a máglyákat. Más esetben ugyancsak katalikus papnál. Talán nem kellene szaporodásra ösztökélni a lakosságot. a Föld ugyanis véges. Unalmamban olvasgatok fórumokat. Néha reflektálok. Legutóbb arra mikor Berta a józan észre hivatkozott és ez kiverte nálam a biztosítékot.Elengedek egy gplyót és elkezd gyorsulni? Mitől? Fénysebességet mérek és föggetlen attól hogy távolodva vagy közeledve teszem. Fotonokat méricskélek. Hullám vagy részecske. Aha józan ész. Istent nem túlzottan izgatja.
Hatalmaskodó, agy-hugyköves moderátorokhoz már volt "szerencsém", de katólikus pappal még nem hozott össze a sors.
Sztületés ( determináció ) kérdése
Ezt, hogy érted?
Olyan környezetben nevelkedtem.
Arról senki nem tehet, hogy a gólya milyen környezetbe pottyantotta le. Arról viszont igen, hogy – környezettől függően – képes volt-e kinőni, vagy éppen belenőni abba a környzetbe ahol nevelkedett.
ja
Te totálisan meghülyültél.
😄🤗😄🤗😄
:DD
Ugye te is érzel itt némi ellentmondást?:
https://uploads.disquscdn.com/images/d85895496757625ea784eabcbdef06eae2841e8b1dacdc54497775c95831bd4e.png
Ha már a Fingszagú Szuterén fulldebil, firkálgató, vakegér csandalája egyáltalán nem.
Neki szabad.
Neki mindent szabad.
Igen, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy poszton belül lelepleződik a vattás félroma ótvarszar és nincs ott senki, aki ezt szóvá tenné.
Egyébként a törölt "kommentje" is megvan, présházas forrásból:
https://uploads.disquscdn.com/images/0f27fe86e1a7626e7fd4eb265a32b9211fb592976930a2dceba0eff1c545d055.png
lopom
Azért hoztam, tiéd.
😂😂😂
Ez a két köcsög is rád van izgulva:
https://uploads.disquscdn.com/images/33158442db7ef997698464e4fae2d163964c4a2f46f45949c0ac80d8de6491aa.png
https://444hsz.com/kommentek/trump_fokozza_a_kereskedelmi_haborut_25_rol_50_szazalekra_noveli_a_kanadai_acelra_es_aluminiumra_kiv
ismertem nehanyat kozuluk, gazait es hebronit akiknek elege volt az egeszbol. ok ahoz a15%-20% hoz tartoznak akik nem tamogatjak a hamast. csak elni akarnak.ezert irtam aki kepes beilleszkedni maradjon aki nem annak nincs helye sem izraelben,sem amerikaban es europaban! a bortonben levo terroristakat pedig mind kivegezni,es elhamvasztani. a szabadon engedesuk csak megtobb szarakodast general!
A problema ezzel csak az, hogy egy ciszjordaniai, vagy gazai annexio nem hasonlithato a Golan annektalasahoz. A Golanon nehany szaz druz csalad elt, akik huseges es szorgalmas izraeli polgarokka valtak a nemzeti hagyomanyaiknak megfeleleoen. Ha annektalod Ciszjordaniat, nem beszelve Gazarol, akkor tobb millio muzulman arabot kapsz, akiknek jo resze agymosott. Es ez a helyzet valaszut ele allitana Izraelt: vagy demokracia, vagy apartheid. Ha demokracia, akkor szep lassan megszunik zsido allam lenni, ha apartheid, akkor elhetetlen (peldaul szamomra). Igazad van, a ketallami megoldas szinte lehetetlen megoldas a mai helyzetben, de az alternativa ongyilkossag.