A tegnapi napon, az Izrael és Hamász között megköttetett tűzszünet részeként három izraeli túszt szolgáltatott vissza a palesztin terrorszervezet. Közülük kettőt, Emily Damarit és Romi Gonent, akiket együtt tartottak fogságban, a Hamász arra kényszerítette, hogy részt vegyenek egy megrendezett „ünnepségen”, ahol „ajándékokat és emléktárgyakat” kaptak fogságukból.
Mindhárom kiszabadult túsz „ajándékcsomagot” kapot a Hamász terroristáitól, melyben „szabadulási igazolásokat” adtak a túlélőknek, és pózolásra és mosolygásra kényszerítették őket az igazolásokkal, mielőtt átadták őket a Vöröskeresztnek.
A videó szerint az Vöröskereszt jelen lévő képviselői aláírták a dokumentumokat.
A táskában a kiszabadult túszok mindegyike kapott egy-egy térképet a Gázai övezetről, fényképeket róluk a fogságban töltött idő alatt, valamint okleveleket.
Az izraeli média szerint minden egyes bizonyítványon a „szabadon bocsátási döntés” felirat szerepelt.
A túlélők „cinikus játéknak” nevezték a taktikát.





:DD
Röhögsz, mint amikor gréczy főpap berobbantotta magát a köztudatba.
Üdv: az ördög lerobbant ügyvédje
ez az elengedések hete :DDD
https://nepszava.hu/3265447_sorsok-haza-orban-kormany-emih-mazsihisz
nem voltál elég jó elvtárs, rabbi elvtárs…
Sohasem felejtödik el a történelmi köztudattban az október 7-i merénylet az izraeli állampolgárok elleni gyilkosság … Máté Evangélium " szeressétek ellenségeiteket , és imádkozzatok azokért , akik üldöznek titeket" …
Szeresd te oket,meg a rothadas.en inkabb hidegre teszem oket….mielott ok csinalnak velem[unk]
https://x.com/MFaarees_/status/1881207897532813560?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1881207897532813560%7Ctwgr%5E11761c2cf925da344e1132086d94c0365d171cd5%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fkuruc.info%2Fr%2F67%2F283260%2F