„Éljen Palesztina, éljen Szudán, éljen Jemen, éljen Puerto Rico” – ordította az álarcos támadó.
Egy álarcos vandál kedd este tönkretette Benjamin Netanjahu viaszszobrát a mexikóvárosi viaszmúzeumban.
A közösségi médiában terjedő videó alapján úgy tűnik, hogy a tüntető vörös festékkel borította be a szobrot, mielőtt kalapáccsal támadt rá.
A férfi ezután a kamerába mondta: „Éljen Palesztina, éljen Szudán, éljen Jemen, éljen Puerto Rico. ”
‘A palesztinok vére’
„Az én felelősségem, hogy leszedjem ezt a háborús bűnöst, mert a mexikóvárosi viaszmúzeum elfelejtette 40 ezer palesztin vérével befedni” – mondta a BDS Mexico által közzétett, kissé részletesebb videóban az aktivista.
„Ezt úgy teszem, hogy felkarolom a zsidó népet, amelyet nagyon szeretek, és amelynek identitását ezek a népirtó [emberek] eltérítették”.
„Ezeket a háborús bűnösöket nem látjuk szívesen a városunkban.”
A tüntető szerint „a felszabadulásunknak kollektívan kell megvalósulnia, vagy sehogysem. Halál az imperializmusra.”





Foxi-maxin képezték ki?
Szakvizsga témakör a Jeruzsálemi Ügyvédi Kamaránál.
Évfolyamelsőre sikerült.
https://uploads.disquscdn.com/images/945a52a1fe08d8f83d79542baebc0b88c6f1e862cfa6d51bcb2d1abe552ca7f1.png
A jeruzsálemi jogász kollégák, amikor megtudták a Sikert…😆
https://uploads.disquscdn.com/images/ae87b8f9f524c64d9446761e203e4ab2bb18ebe6b7858a19c3d7312f8565443c.png
https://uploads.disquscdn.com/images/550f2cbefc69c3fc8ea59073e82f098d9b47deefb5d7fc460c7fa2544012f044.png