Hat ember megsebesült, közülük ketten súlyosan, egy terrortámadásban az izraeli Haderán.
A Magen David Adom mentőszolgálat szerint a sebesülteket a Hillel Yaffe kórházba szállították. A kórház közölte, hogy két embert kritikus, három embert súlyos, egyet pedig közepesen súlyos állapotban vettek fel.
Korábban az MDA öt áldozatról számolt be, köztük két 70 és 50 éves férfi súlyos, három 70, 60 és 55 éves férfi pedig közepesen súlyos állapotban van. Az MDA szerint valamennyi áldozat szúrt sebeket szenvedett.
A rendőrség megerősítette, hogy a rendőrök a támadás helyszínének közelében lövésekkel semlegesítették a támadót.
„A terrorista motorkerékpáron közlekedett a helyszínek között. Egy baltával és egy késsel támadott” – mondta Nir Ben Haim, Hadera polgármestere az Israel Hayomnak.





A Neokohn elfelejtette kozolni, hogy
a merenylo nem " szegeny palesztin",
hanem izraeli- arab, allampolgarsagi
igazolvannyal rendelkezo, Um- el- fahem- bol.
A hozzaszolasokban a mediaban mar
megindult a regi vita a tobbszor felvetett
temaban.
Miert nem lehet ezeknek a " jolelkeknek"
a csaladjait- kiutasitani- Izraelbol?
1) mert a nemzetkozi jog szerint-
" ok nem voltak kozvetlen resztvevok"
2) izraeli alaptorveny – az ember fuggetlensegenek tiszteletben tartasa.
" חוק כבוד האדם וחירותו"
Talan ezert szavazta meg Izrael Felso birosaga , a csaladegyesites ertelmeben-
e " jolelek" anyjanak bejovetelet az orszagba.
Igy szulethetett meg- a " palesztin" terrorista- izraeli arab allampolgar.
Emlekeztetoul- a katonai torveny szerint-
tilos rogton megolni a tamadot, hanem
eloszor- labon loni- megsebesiteni.
Mar ult egy katonank honapokig bortonben, buntetesul, hogy " nem ertette" ezt.
3) A " liberalis" vilag ,mely szerint
Izrael- nem honvedo haborut, hanem
" nepirtast" folytat, ujra " elitel".
Sajnos, sajat " ballibjeink" sem " ertik",
miert lenne szukseg- torveny reformra.
A mai tamadas- es tobb ezernyi mas-
bizonyitja.
Vajon Eurabia- kezdi mar erteni?
Szerintem- soha sem fogja.