Szárá Netanjahu, Binjámin Netanjahu miniszterelnök felesége, csütörtök este a lubavicsi Rebbe, Menachem Mendel Schneerson (1902-1994) sírjánál imádkozott, a majdnem egy éve fogságban lévő túszok biztonságos hazatéréséért.
A Rebbe sírjához a túszok családtagjai is ellátogattak és közösen imádkoztak Szárá Netanjahúval — írja a COLlive-ra hivatkozva a zsido.com.
Netanjahu miniszterelnök a tervek szerint nagy jelentősségű beszédet tart az ENSZ közgyűlésén a mai nap folyamán, amelyben a világ vezetőihez fordul az október hetedikei támadásban foglyul ejtett túszok ügyében és Izrael tágabb értelemben vett biztonsági aggályait vázolja majd fel.






Azért, bizonyára beleszőtte az imájába, hogy "A hosszú börtönévektől ments meg Uram engem!"