A gázai terrorellenes hadművelet lezárásának közeledtével Izrael figyelmét északra kell fordítsa, ahol a Hezbollah libanoni, de iráni pénzből működtetett siíta terrorszervezet október óta rakétázza a zsidó államot” – hívta fel a figyelmet lapunk főszerkesztője, Megyeri Jonatán a Hit Rádió legutóbbi, főként a közel-keleti eseményeket magyarázó műsorában.
A műsorból megtudhattuk mi is valójában a Hezbollah és milyen fenyegetést jelent Izraelre és a Közel-Kelet biztonságára, de szó esett a múlt heti bravúros katonai akcióról és a jelenleg zajló libanoni támadásokról, és a múlt heti ENSZ Közgyűlésben történt szavazásról.
A politika mellett a spiritualitás is teret kapott a beszélgetésben, hiszen Izrael ezekben a napokban készül az őszi ünnepekre.
Az adást az alábbi linkre kattintva nézheti/hallgathatja meg:
A véleménycikkek nem feltétlenül tükrözik a Neokohn szerkesztőségének az álláspontját.





„Nincs ország, amelyik eltűrné, amit a Hezbollah Izrael ellen tesz”…
És hová tűnt az a világ, melyben tartottak egy nürnbergi pert az olyan és hasonló háborús bűnösöknek, mint akik most büntetlenül rendeznek/rendeztek vérfürdőt Gázában, csecsemők, nők, aggastyánok tízezrei ellen?!
Izrael pedig egy USA pénzből működtetett zsidó terrorszervezet .
Ha így nézzük a dolgokat …
Ez a nézőpont nyújtja A(!) valóságot.
Mindent lehet nézni sokféle nézőpontból.
Lehet azt állítani, hogy a munka szabaddá tesz, és lehet azt verselni, hogy "…kinek többet ér a biztosító munka, mit a tetves ég taszít nyakunkba."
Nézőpont kérdése.
Én munkapárti vagyok.
Izraelt lehet egy USA labornak is tekinteni.
Amolyan kisérleti labornak is.
Szemét népirtó népség.
maradjunk annyiban, hogy Megyeri András