“Chábád zsidókat” akart mészárolni egy pakisztáni férfi október 7-e évfordulóján

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

„A vádlott elhatározta, hogy zsidó embereket öl meg itt az Egyesült Államokban, közel egy évvel a Hamász Izrael elleni szörnyű támadása után” – közölte az FBI igazgatója.

Egy pakisztáni állampolgár, akit a kanadai hatóságok szerdán tartóztattak le, azt tervezte, hogy az Iszlám Állam nevében tömeges lövöldözéses terrortámadást hajt végre zsidók ellen New Yorkban – állította pénteken az amerikai igazságügyi minisztérium.

A 20 éves Muhammad Shahzeb Khan „Kanadából New Yorkba akart utazni, ahol automata és félautomata fegyverekkel akart az ISIS-ért tömeges lövöldözést végrehajtani egy brooklyni zsidó központban”.

Khan állítólag ISIS-videókat és írásokat is terjesztett, valamint a közösségi médiában és titkosított üzeneteken keresztül kifejezte támogatását az ISIS iránt. 

A vádlott állítólag azt írta, hogy célba akarja venni „az izraeli zsidó chabádokat” (sic!).

Az igazságügyi minisztérium azt állítja, hogy Khan a támadást 2024. október 7-én vagy annak környékén kívánta végrehajtani – a Hamász által Izraelben elkövetett brutális terrortámadások egyéves évfordulója alkalmából.

Khan állítólag azt mondta a beépített FBI-ügynököknek, hogy

„október 7-én vagy október 11-én, Jom Kippurkor, a “zsidók nagy ünnepén” akarta végrehajtani a támadást. 

Khan azt mondta a beépített rendőröknek, hogy New York tökéletes célpont a zsidók ellen, mert ott van a „legnagyobb zsidó lakosság Amerikában”, és mint ilyen, „még ha nem is támadunk meg egy eseményt, könnyen sok zsidót elkaphatunk”.

A vádlott azt mondta a beépített rendőröknek, hogy „minél több zsidó civilt szándékozik megölni”.

FBI: Merénylőket béreltek fel Biden, Donald Trump és Nikki Haley meggyilkolására

Chuck Grassley republikánus szenátor hozott nyilvánosságra egy Iránról szóló FBI-jelentést. Az FBI is megszólalt az ügyben.

““Chábád zsidókat” akart mészárolni egy pakisztáni férfi október 7-e évfordulóján” bejegyzéshez 14 hozzászólás

  1. Nagyon jó ötlet . Át kellene venni . Egy vérfürdő a Nyugatinál nagy buli lenne decemberben . Én sajnos elég amatőr vagyok , csak a hanukia felrugásáig jutottam amiért 20 ezer forint büntetést kellett fizetnem .

      • A zsidókról megfeledkeztél héber faszfej . Az univerzum legnagyobb szemétládái . Lopnak , csalnak , hazudnak , hamisitanak,gazdasági világválságokat okoznak , hàborukat robbantanak ki ,népeket irtanak A nyilasok igazi lovagok voltak akik ettől a sőpredéktől probálták megszabadítani az emberiséget ..

          • Igen te semmirekellő parazita judogeci . Jó munkát végzett a nagyfater . Dicséretet érdemel . Nemsokára következik a folytatás . Biztos jó móka lesz .

          • Te semmirekellő parazita gójgeci. A visszavágó valóban jó móka lesz. Most már nekünk is van hadseregünk ,van fegyverünk, már nem lehet minket simán legyilkolni , mind meg fogtok dögleni.

          • Álmodik a nyomor . Lehet , hogy van hadseregetek , persze az amerikai adófizetők pénzéből mert a ti féreg fajtátok mindig is parazita volt . Ez a ti agyonfinanszirozott szaros hadseregetek 2006-ban elég nagy pofon kapott egy apró magánhadseregtől .Most meg az aprócska Hamasszal sem birtók lúzerek .

          • Te sírod vissza a régi lovagjaid dicsőségét. Akik véletlenül élve maradtak, mind beléptek Rákosi kommunista pártjába , csak átöltöztek de ugyan olyan szemetek maradtak.

          • Voltak olyanok is pubi , de csak egy kisebbség ráadásul azok többsége kriptózsidó volt . A rákosista csúcskommunisták 90 százaléka a mocskos kamposorrú fajtátokból került ki .

          • A nagyfaterral csak vicceltem nyuszifül, hogy egy kicsit hülyitselek burino . Olyan jó veletek kajmánokkal viccelődni . Te voltál aki lenyilasozta . Egyébként a nàci vezetés nagy része is zsidókból állt . Goebbelst nem hiába hívták rabbinak az osztálytársai .

          • Mi van nyuszifül, Elszóltad magad? Lenyilasoztam a lovagjaidat? Egyébként mi mindenhol ott vagyunk, már Jézus is zsidó volt, sőt az apja anyja is zsidó volt, a tizenkét apostólból tizenegy zsidó volt. Istenetek is a zsidók istene. A zsidók nélkül bálványimádó primitívek lennétek..

          • Ti csak szaros negev sivatagi kőbunkó pászkazabáló férgek vagytok . Jézust meg a bibliát leszarom . Nagy mese mint a zsidóbünőzők által alkotott bugyuta hollywoodi sztorik . Ti judogecik olyan szarságokkal mérgeztétek meg az emberiséget mint a kommunizmus vagy a LMBTQPZN . Ahova csak betettétek a rühes lábatokat , mindenhol lerohasztottátok a gazdaságot és a kulturát . A legnagyobb tragédiája az emberiségnek az , hogy nem sikerült az ókori görögöknek hellenizálniuk a primitív kulturálatlan fajtàtokat .

          • Mi van te szaros etelközi kőbunkó féreg? Sikerült felidegesíteni téged, pedig te akartál engem. Egyébként megnéztem a képedet, olyan ronda vagy mint egy fasz amelyik nincs körül metélve.