Bejelentés érkezett a Tett és Védelem Alapítványhoz, hogy Budapesten, a Nyugati pályaudvar épületére kitűzték a palesztin zászlót.
2023 október 7-én a Hamasz terroristái brutális terrorakcióban 1200 izraelit öltek meg, melynek kapcsán számos európai nagyvárosban a palesztin terrorista ‘mártírok’ melletti szimpátiatüntetéseket szerveztek. Magyarország kormánya – egyedüliként Európában- nem engedélyezte a terror melletti utcai demonstrációkat, ahogy azóta ezeken a demonstrációkon tapasztalhattuk, a terrorista ‘mártírok’ éltetése és a palesztin zászló alatt vonulók üzenetei nem választhatók szét egymástól. Csak remélni tudjuk, hogy Budapest legforgalmasabb terén, egy közintézmény falán elhelyezett palesztin zászló nem jelenti a palesztin Hamasz terrorral azonosulást és nem kívánja a Nyugat-Európa oly sok városában látott ún. palesztinpárti megmozdulásokat Budapest és Magyarország utcáira importálni.
A Tett és Védelem Alapítvány megkereste a Fővárosi Önkormányzat, valamint a MÁV vezetését és állásfoglalásukat kérte a kihelyezett zászlóval kapcsolat.

A MAGIAROKnak szükséges ELJÁRÁST INDÍTANI a TERRRORIZMUST TÁMOGATÓK ELLEN!!!
És utána üljünk fél évig az EU szégyenpadján, mert a globalist a ügynök Karácsonyt támadjuk?
Fuck you!!Ki tamogatja a „Terrorizmust”?De tamogatjuk az IDF altal meggyilkolt, artatlan Palesztin,noke.gyerekeket!!………meg Magyarorszagon is van szolasszabadsag es szinten tamogatom az Izrael ellenes bojkottot!!BDS, never buy anything made in Israel or the Occupied terratories………NEVER!!
Nyugat- es Eszak-Europaban az Izrael ellenes tuntetesek mozgato rugoja a muzulman bevandorlo tomegek. MO-on egy ilyen akcio mogott netto antiszemita uzenet van. Az mas kerdes, hogy az epulet gazdai miert nem vettek le azonnal a zaszlot? Talan az erzelmeik erosebbek voltak a kotelessegtudatnal?
Semmi gond! Novák Előd semmi perc alatt lekapja onnan, és elszalad vele. 🙂 Vagy nem.
Szóval a budapesti, Karácsony környezetében tevékenykedő zsidók antiszemiták. Bátor, de igaz gondolat!
Attol tartok, a Nyugati palyaudvar a MAV tulajdona, es igy nem a fovaros fizeti az alkalmazottakat. Amit irtal, az egy gyava, de hazug gondolat volt.
„A Tett és Védelem Alapítvány megkereste a Fővárosi Önkormányzat, valamint a MÁV vezetését és állásfoglalásukat kérte a kihelyezett zászlóval kapcsolat.”
Ugye annyira nem vagy elborult, hogy a fideszes MÁV-vezetőkről feltételezed az önálló antiszemita virtust, mikor Orbánék még a palesztinok melletti szimpátiatüntetéseket is betiltották. Amit írtam egy okos gondolat volt- nyilván a Nyugati homlokzata a Fővárosi Önkormányzat hatásköre.
Mi lesz a következő lépés? Remélem, hogy a saría törvények bevezetéséért fognak tüntetni a palesztin simogatók!
Ahogyan az LMBTQSTB zászló szabadon lengedezhet a budapesti (középület) városházán – ugyanúgy lenghet az üldözött palesztin nép zászlaja a szabad véleménynyilvánítás és szolidaritás jegyében, ha már a filoszemita magyar miniszterelnök semmibe veszi a szabadságjogokat.
A palesztinok tragédiája, hogy egy szélsőséges Hamasz nevű terrorszervezet ragadta magához a népük képviseletét. Ha igazán fontos lenne a vezéreknek a népük sorsa, gondolniuk kellett volna a terrortámadásuk következményeire is. Látva Gáza romjait, fel kell tenni a kérdést: Most jobb?
Nekem a Hamasz „harcosairól” mindig a Vizivilág című film füstölői jutnak az eszembe, tudják; az a szedett- vetett randalírozó fegyveres banda. Aki ezeknek a zászlaját tűzi ki, az önmagát minősíti!