Hasan Bismet éppen Izrael ellen agitált a török parlamentben, amikor összeesett.
Másodpercekkel a szívrohama előtt az antiszemita iszlamista politikus arról beszélt, hogy „az izraeliek Allah haragját szenvedik el”.
Videó is készült a nem mindennapi jelenetről:





„És monda az Úr Ábrámnak: Eredj ki a te földedből, és a te rokonságod közül, és a te atyádnak házából, a földre, a melyet én mutatok néked.
És nagy nemzetté tészlek, és megáldalak téged, és felmagasztalom a te nevedet, és áldás leszesz.
És megáldom azokat, akik téged áldanak, és aki téged átkoz, megátkozom azt: és megáldatnak te benned a föld minden nemzetségei.” ( 1Mózes 12:1-3)
Allah elkésett az átokmondással, Isten előbb lesújtott a törökre.
Senki ne izguljon amiatt, hogy a mennyben nem lesz elegendő hely az emberek számára.
Az Oszmán birodalom se a régi, összement a történelem során. Arról nem mutogatnak térképet?