A honvédelmi miniszter is részvétét fejezte ki az Izraelt ért támadás kapcsán

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

Szalay-Bobrovniczky Kristóf honvédelmi miniszter Köves Slomónak, az EMIH-Magyar Zsidó Szövetség vezető rabbijának küldött levelét a Zsido.com közölte, melyben a miniszter részvétét fejezi ki az izraeli brutális terrortámadás kapcsán – amelyet a Hamász indított smini áceret hajnalán -, és biztosítja, hogy Magyarország teljeskörűen kiáll a zsidóság és Izrael mellett:

Orbán Viktor: „Izrael népével vagyunk ezekben a sötét órákban”

A miniszterelnök a közösségi oldalán határozottan elítélte az Izrael elleni brutális támadást.

“A honvédelmi miniszter is részvétét fejezte ki az Izraelt ért támadás kapcsán” bejegyzéshez 2 hozzászólás

  1. Slomó meg kicsoda Izraelben? Mi köze az abroszfejűek támadásához? Vagy az örmény katolikosznak is részvétet nyilvánított a muszlimok által lerohant Karabah miatt?