Napjaink antiszemitizmusának felismerésére alkalmazzuk Natan Saranszkij izraeli emberjogi aktivista „antiszemitizmus 3D-ben” koncepcióját, javasolja Köves Slomó, az Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség vezető rabbija – olvasható a Tett és Védelem Alapítvány oldalán.





Esetleg, pár sorban leírva megvan valahol?
3D= Démonizáció, „Dupla” mérce, Delegitimizáció. Amúgy Slomó rabbi hozza a formáját: igét hirdet, így is kell értelmezni.