Az Auschwitz-Birkenau Állami Múzeumban járt Arnold Schwarzenegger a napokban. Egy gyűlölet elleni harcért járó díjat vett át az osztrák színész, amit az Auschwitzi Zsidó Központ Alapítványtól kapott – írja a 24.hu
A múzeum vendégkönyvében üzenetet is hagyott búcsúzóul Schwarzenegger: Visszajövök! – írta, utalva legendás mondatára a Terminátor-filmekből.
A múzeum Twitter-oldalára kikerült az üzenet, amit ők maguk osztották azt meg. Ennek ellenére néhányan kiakadtak online, hogy tiszteletlenség volt Kalifornia korábbi kormányzója részéről a szlogen használata.
Az amerikai színész korábban Izrael „régi barátjaként” jellemezte magát, és azt is elmondta, hogy többször is meglátogatta az országot.





Hm. Hááát. Én is meglepődtem volna, hogy milyen formában gondolta a visszatérést.
Azért ugye inkább ez az osztrák térjen vissza , ne az a másik …