Afganisztán elfoglalása után a tálib „cukiságkampány” újabb epizódjának egy darabja került fel az internetre.
A tálib harcosokról készült képek a Bamyan tartományban található Band-e Amirban készültek. A fegyveres harcosok minden bizonnyal, kissé „túlöltöztek” a vízibiciklizés nyújtotta kikapcsolódáshoz.




A képeken egyébként láthatóan jól szórakoztak a tálib harcosok új játékaikkal.





Én meg láttam egy-két kivégzést a twitteren, csak sajnos az nem annyira jó PR.
Szerk.: Az ellenállás szerint, eddig legalább 100 ártatlan mészároltak le a tálibok; állítólag felgyújtottak egy egyetemet pandzsírban pár nappal ezelőtt (a gyújtogatás bizonyos, csak nem vagyok benne biztos, hogy az egy egyetem volt); továbbá az ellenállás továbbra is folytatja a harcot.