Legkevesebb ketten súlyos sérüléseket szenvedtek.
Az egészségügyi szakemberek szerint úgy tűnik, hogy a zsinagóga-incidensben sérültek többsége könnyebben sérült meg, de a helyszínre folyamatosan érkeznek a mentőcsapatok, hiszen a közösségi oldalakra posztol videók tömeges káoszt mutatnak az épületen kívül – írja a The Times of Israel.
A 12-es csatorna tudósítása szerint legkevesebb ketten súlyos sérüléseket szenvedtek.
A katasztrófa pillanatában több mint 600 ember tartózkodott a haredi zsinagógában – nyilatkozta a rendőrség szóvivője.
Néhány nagy haszid zsinagógában emelvényeket állítanak fel, amelyek tele vannak a közösség gyakran táncoló tagjaival, és amelyek azt a központi asztalt veszik körül, ahol a közösségi vezetők foglalnak helyet.





Ez egy Isteni jel, figyelmeztetés a bűnösöknek!! Ne vegyétek félvállról, ha már úgy érzitek ” kiválasztottak” vagytok!!
Bárcsak jelnek tekintené a Hamasz is azokat az eseteket, amikor a rakétázásuk eredménye például a saját lakosságuk életének kioltásában mutatkozik meg. Nem is egy esetben. Valamivel súlyosabb következményekkel járó jelnek tekinthető, ha már isteni figyelmeztetéseket akarunk látni ezekben. Persze az is előfordulhat, hogy mindkét félnek üzent.
Az utolsó mondatodban úgy érzem, ott van az igazság!! A földi élet olyan rövid, miért kell gyilkolni egymást az embereknek!! Rengeteg példa van, hogy népek egyszerű fiai békében élnek egymás mellett, amíg az aljas politikusok a pénzért és hatalomért szét nem rombolják ezt a békét!! Miért nem állnak fel mindkét oldalról az emberek és a politikusokat űzik el???
KurucInfo1Geci?
Miért gyalázod az elvtársaidat?
Mert már a Tieiddé váltak!! Így jó, megfelel, ki lettél elégítve?? DDDDDDD
Mint ahogy az is isteni jel volt, amikor az iráni zászlóégetőnek a pofájába csapott saját tüze…
Az Ótestamentum ezt mondja: „Hiábavalóan Isten nevét szádra ne vedd”…Itt sokkal egyértelműbb volt a helyzet. Egy olyan épületről van szó, amit még át sem adtak, és a munkálatok még nem fejeződtek be. A felelősséget a rendőrség és a helyi municipális vezetés egymásra tolja, csak az a baj, hogy az a rabbinikus vezetés, amelyik valójában elrendelte az ottani vallási szertartást, és oda vezényelte a tömeget. gyáván hallgat…
Ennyi. Csak sajnos ez a videó most nagyot megy a Facebookon nevető szmájlikkal teletűzdelve palesztin szimpatizánsok oldalain. A GazaUnderAttack hashtagekről nem is beszélve, bármilyen általam követett csoportban és oldalon(ezek ráadásul nem politikai jellegűek) saját szememmel látom, hogy tolják ezerrel a propagandát. Kikerülhetetlen. Lájk nem sok van rajtuk ugyan, de befészkelik magukat az emberek fejébe ezekkel az akciókkal.