Levélben mondott köszönetet Benjamin Netanjahu izraeli miniszterelnök Orbán Viktor magyar kormányfőnek a zsidó újév alkalmából korábban küldött ünnepi üdvözletéért – tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár hétfőn.
„Az Ön személyes barátsága és régóta fennálló elkötelezettsége a magyar-izraeli partnerség mellett minden eddiginél közelebb hozta egymáshoz kormányainkat és népeinket. Biztos vagyok abban, hogy a folyamatosan javuló együttműködés kézzelfogható előnyökkel jár majd népeink következő generációi számára” –
írta Netanjahu.
Az izraeli kormányfő elismerését fejezte ki azért, hogy magyar partnere következetesen támogatja Izrael államot az európai és a nemzetközi fórumokon.
„Őszintén kívánom, hogy a következő év egészségben, jólétben és békében teljen. Köszönöm sokéves barátságát és jókívánságait” – zárta Orbán Viktornak írt levelét Benjamin Netanjahu.





“Az Ön személyes barátsága és régóta fennálló elkötelezettsége a magyar-izraeli partnerség mellett minden eddiginél közelebb hozta egymáshoz kormányainkat és népeinket. Biztos vagyok abban, hogy a folyamatosan javuló együttműködés kézzelfogható előnyökkel jár majd népeink következő generációi számára”
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ekkora ócska propaganda szöveget.
És tele hazugsággal.
“Az Ön személyes barátsága és régóta fennálló elkötelezettsége a magyar-izraeli partnerség mellett minden eddiginél közelebb hozta egymáshoz kormányainkat és népeinket. Biztos vagyok abban, hogy a folyamatosan javuló együttműködés kézzelfogható előnyökkel jár majd népeink következő generációi számára”
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Ekkora ócska propaganda szöveget.
És tele hazugsággal.
orbán egy gyűlölködő antiszemita aljas alak, csak érdekből nyalakodik!! Még jó hogy nem azt a fotót küldte „jókivánságul Bibinek, ahol neonácikkal ölelkezik!! orbán egy fasiszta zsarnok, lesz még böjtje ennek a „barátságnak” !!
Nem szabad legitimálni azt a (Má’bocsánat) szarjankót.