A Mi Hazánk Mozgalom és a MIÉP elfogadhatatlannak tartja, hogy a magyar adófizetők pénzéből rendezik meg a szerintük „kirekesztő és rasszista” Maccabi Európa Játékokat, vagyis a „zsidó olimpiát” Budapesten — jelenti az MTI.
Erről Novák Előd, a Mi Hazánk alelnöke és Nagy Tibor, a MIÉP elnöke közös sajtótájékoztatón beszélt szerdán a fővárosban a játékoknak otthont adó Ludovika Campus előtt.
Novák Előd hangsúlyozta: elfogadhatatlan, hogy amíg az előző házigazda Németország 1,4 milliárd forintból rendezte meg az „európai zsidóság olimpiáját”, addig Budapesten – mint mondta – mintegy 30 milliárd forintra rúg a rendezés költsége.
Ebben a helyzetben azonnali elszámolást követelnek a kormányzattól, mert a játékok a „korrupció melegágya” – tette hozzá.
Úgy vélekedett: ha a zsidóságnak van pénze Magyarország felvásárlására, ahogy korábban Simon Peresz, Izrael korábbi köztársasági elnöke állította, akkor a saját „kirekesztő rendezvényüket” ne a magyar adófizetőkkel finanszíroztassák.
A Mi Hazánk alelnöke hozzáfűzte: gyalázatosnak tartja az ellenzéki pártok, különösen a Momentum szerepét is, mert nem tiltakoznak a „kirekesztő” rendezvény ellen.
Nagy Tibor, a MIÉP elnöke úgy fogalmazott, hogy a Maccabi játékok nem sportrendezvény, hanem „egy több mint egy hétig tartó tombolás, ahol nyíltan vállalják az aberráltak és a perverzek szerepeltetését és a keresztény európai értékek tagadását”. Vagyis a legsúlyosabb provokáció a magyar nemzet ellen – jelentette ki.
Ebben a helyzetben a MIÉP a strasbourgi bírósághoz és az ENSZ-hez fordul a játékokra jellemző „apartheid” miatt, illetve felszólítja a világ jóérzésű sportolóit és szurkolóit, hogy bojkottálják a játékokat – mondta a politikus.
A sajtótájékoztató ideje alatt a Mi Hazánk aktivistái egy „Maccabi = kirekesztés közpénzből” feliratú transzparenst feszítettek ki.





Bár a Maccabi Játékok Monty Python-színtű abszurd poénnak tűnik, azzal, hogy a széljobb pártok komolyan veszik, magukból is viccet csinálnak.
Bár a Maccabi Játékok Monty Python-szintű abszurd poénnak tűnik, azzal, hogy a széljobb pártok komolyan veszik, magukból is viccet csinálnak.
Novák Előd irígykedik: ő is részt akar venni a „kirekesztő” Makkabi Játékokon. Milyen sportágban? Hát, kisdobosként dobverésben, azonkívül szájtépésben (máshoz nincs felkészültsége) – de egyik „sportág” sem szerepel a Makkabi Játékokon, meghát Novák nem is zsidó. Hol itt a kirekesztés? ☺😊😀😁😂
https://budapestis.files.wordpress.com/2009/12/broadway-jegyiroda44.jpg
Bokszban indulhat. https://youtu.be/7yo0-B7WD_A
Hát az biztos, hogy valakik jól kerestek rajta és én nem voltam köztük 😀
Az antiszemitizmus tolerancia Magyarországon 0(nulla) . A másik Magyarországon Európában a zsidó származásúak száma a második legnagyobb. Emiatt kötelességünk nekik is megadni a lehetőséget. és ezt szívesen tesszük. Elítéljünk mindenkit aki a Maccabi játékok ellen felszólal, bojkottot hirdet és emiatt a kormányt felelősségre akarja vonni. Minden ember aki itt él azt tisztelni kell, és becsülni nem lenézni.
A mi Hazánk nem más mint a Jobbik valódi arca, azt hittük vége, de nem, megint szégyenkeznünk kell egy csapat aberrált gondolkodású miatt, aki az embereket faji, vallási vagy netalán kinézete alapján ítéli meg.
Remélem a kormány keményen fellép ez ellen , mert törvény az törvény hülyék azok hülyék
Az antiszemitizmus tolerancia Magyarországon 0(nulla) . A másik Magyarországon Európában a zsidó származásúak száma a második legnagyobb. Emiatt kötelességünk nekik is megadni a lehetőséget. és ezt szívesen tesszük. Elítéljünk mindenkit aki a Maccabi játékok ellen felszólal, bojkottot hirdet és emiatt a kormányt felelősségre akarja vonni. Minden ember aki itt él azt tisztelni kell, és becsülni nem lenézni.
A mi Hazánk nem más mint a Jobbik valódi arca, azt hittük vége, de nem, megint szégyenkeznünk kell egy csapat aberrált gondolkodású miatt, aki az embereket faji, vallási vagy netalán kinézete alapján ítéli meg.
Remélem a kormány keményen fellép ez ellen , mert törvény az törvény hülyék azok hülyék
Magyarorszag alkalmas a zsido olompia megrendezesere, tobb okbol is. Sok magyar tudos, zeneszerzo volt egeszen vagy felig zsido szarmazasu. Sokan kozuluk nagyobb magyar volt, mint a nem zsido szarmazasu Magyarok. Eleg megemliteni Kalman Imret a Csardaskiralyno operettet a magyar zene igazi peldanyat. Teller, Wigner, Szilard atomfyzikusokat, a modern szamitogep feltalalojat Janos Nojman-t, Holografie, Szemelveis -anyak megmentojet …..es tobb szaz kivalo politikai, tudomanyos szemilyeseget. Afrika invazioja elen es a bruszeli neomarxistak elen kell tiltakozni es nem azok elen akik Magyarorszag hirnevet terjesztetek a vilagon.-J.Praga.