Önmagát robbantotta fel a palesztin terrorista

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

Egy muszlim terrorista „munkahelyi baleset” következtében robbantotta fel magát Gázában — írta meg a BTNews izraeli portál.

A dzsihadista egy egyelőre ismeretlen okból történt „munkahelyi baleset” során robbantotta fel magát az észak-gázai Shuja’iyya kerületben.

Arab hírforrások szerint a terroristát életveszélyes állapotban a Shifa kórházba szállították.

Mint lapunk is megírta, májusban hasonló eset történt Gázában, amikor egy terrorista véletlenül a saját kisfiát robbantotta fel.

A terrorista kisfia önmagát robbantotta fel Gázában

A gázai civilek gyakori áldozatai a Hamász értelmetlen Izrael-ellenes háborújának.

(Cikkünk címlapképe illusztráció, palesztin tüntetőket mutat a gázai határon). 

“Önmagát robbantotta fel a palesztin terrorista” bejegyzéshez 5 hozzászólás

  1. Akkor bizony hiba csúszott a kecskebaszónak abba a számításába, hogy majd jól odakerül Allah mellé a menyországba! Az egyik „szent” könyvük ugyanis azt írja, hogy a mártír nem egyszerűen csak meghal Allahért, hanem öl Allahért és eközben hal meg. A Korán a legbiztosabb garanciát a Paradicsomba való belépésre azoknak adja, akik Allahért „ölnek és megöletnek”:”övék lesz majdan a Paradicsom… Ígéret [ez] amely őt terheli [s amely] igazság gyanánt [hirdettetett ki]” (Korán 9:111)
    Mohamed azt is kinyilvánította, hogy„Tudjátok meg, hogy a Paradicsom a kardok árnyékában van (dzsihád Allah ügyéjért).” Biztosította azokat, akik a Földön vannak, hogy akik meghalnak Allahért, azok nem halottak, hanem még élőbbek, mint valaha:
    „És ne mondjátok azokról, akik halálukat lelték Allah útján, hogy halottak [lennének]! Ellenkezőleg! Élők ők [a túlvilágon], de ti nem tudtok [erről].” (Korán 2:154)
    dzsihadfigyelo.com/a-palesztin-tv-ongyilkos-merenyletekre-buzdit

    dzsihadfigyelo.com/”le-fogjuk-igazni-europat” – az-iszlam-bevandorlas-valodi-celja
    dzsihadfigyelo.com/mit-fognak-tenni-a-muzulmanok-ha-mar-eleg-erosek-lesznek (egy muzulmán jogtudós előadásában)
    facebook.com/dzsihadfigyelo ⬅︎ a napi iszlám terror Európában
    dzsihadfigyelo.com/miert-harcolunk-az-iszlam-ellen?
    (Vagyis nem az iszám ellen kell harcolunk, hanem nyugati embertársaink iszlámmal kapcsolatos nemtudásával és tájékozatlanságával, így megvédve demokratikus jogállamainkat, szabadságainkat és emberi jogainkat a sáskákkal és segítőikkel, bátorítóikkal szemben — legyenek azok akárkik is.)