Újabb szintet értek el a világszerte folyó Izrael-ellenes tüntetések – írja az esetről beszámoló Mandiner.
Az arab világban, illetve a nyugat-európai muszlim diaszpórák körében egy hete folyamatosak a palesztinpárti megmozdulások, de olyan felvételekkel, mint amik a minap kerültek napvilágra, eddig nem lehetett találkozni.
Egy pakisztáni tüntetésen ugyanis a demonstrálók széttépték, majd megettek egy izraeli zászlót.
A dél-ázsiai országban még a McDondald’s amerikai gyorsétteremláncnak is nekimentek, amiért a vállalat ingyenfogyasztást kínált fel az izraeli erőknek. A közösségi oldalak pakisztáni felhasználóinak körében ezután kezdett el terjedni a #BoycottMcDonalds hashtag. Voltak, akik azt kérdezték követőiktől: még ezek után is a gyorsétteremben fognak fogyasztani?
A hírnek Libanonban is nagy visszhangja volt, két nappal ezelőtt Szidón városában tüntettek a McDonald’s étterme előtt.


melyik jellemkorcs szánalom találta ki a szerkesztőségben hogy pont ezt a cikket szemlézitek?
A magyar sajtóban nem olvastam máshol erről az apróságról.
Ezek a kedves , szimpatikus fiatalemberek is másról híresek !
Ők egy olyan országban élnek , ahol atomfegyverek vannak.
Meg tálibok is.
Elég veszélyes kombinációnak tűnik. Szerintem …
Az izraeli zászló az amúgy halal?
Mert ha nem akkor a saria szerint el kell járni a haramot elkövető zászlóevőkkel.