Lefasisztázták a gyerekekért kiálló floridai kormányzót

A legfrissebb hírekért kövessen minket a Google-ön!

Egy provokátor „kib@szott fasisztának” nevezte Ron DeSantis floridai kormányzót, miközben a republikánus elnökjelölt-aspiráns pénteken egy dél-karolinai kampánygyűlésen beszélt államának oktatáspolitikájáról.

A Lexingtonban tartott rendezvényen DeSantis az általa Floridában aláírt törvényt ismertette, amely megkönnyíti a szülők számára, hogy kérvényezzék az eltávolítását az iskolai könyvtárakban lévő, szerintük pornográf vagy faji kérdésekkel nem megfelelően foglalkozó könyveknek, valamint korlátozásokat vezet be a faji, nemi és LMBTQ-témák oktatására vonatkozóan.

Váratlanul azonban, DeSantist rövid időre félbeszakította egy tiltakozó.

„Mi lesz a szülők jogával az egészségügyi ellátáshoz, a gyerekeik egészségügyi ellátásához? Maga egy kib@szott fasiszta”

– mondta a nő.

„Igen, nos, köszönöm, köszönöm” – válaszolta nyugodtan a kormányzó.

„Nem fogjuk hagyni, hogy a gyerekeinkre erőltessenek egy agendát. Ki fogunk állni a gyerekeinkért. Biztosra fogunk menni, hogy jól csináljuk” – mondta DeSantis, az őt hallgató tömeg éljenzése közepette.

„Az ilyen emberek Floridában azok, akiket minden egyes nap legyőzünk a politikában. Nem hagyjuk őket győzni.

Mi nyerjük meg ezeket a csatákat. Nem hagyjuk, hogy indoktrinálják a gyerekeinket”

– tette hozzá.

Ron DeSantis goes off on heckler who calls him a 'f***ing fascist'

DeSantis responded to the heckler during a South Carolina speech by saying he won't allow the left to "indoctrinate" children. #FoxNews Subscribe to Fox News! https://bit.ly/2vBUvAS Watch more Fox News Video: http://video.foxnews.com Watch Fox News Channel Live: http://www.foxnewsgo.com/ FOX News Channel (FNC) is a 24-hour all-encompassing news service delivering breaking news as well as political and business news.

“Lefasisztázták a gyerekekért kiálló floridai kormányzót” bejegyzéshez 1 hozzászólás

  1. Erre mást nem is válaszolhatott volna, minthogy köszönöm. Ha egy szélsőbalos lefasisztáz az azt is jelentheti, esetleg jó irányba haladsz és jól csinálod amit csinálsz. De azt már mindenképpen jelenti, hogy felismerhetően nem tartozol közéjük.